AK Parti den Tanju ya adaylık teklifi

Eski milli futbolcu Tanju Çolak, Urla Belediye Başkanlığına aday olmayı ciddi olarak düşündüğünü söyledi. \r\n

AK Parti den Tanju ya adaylık teklifi
\n AK Parti Urla İlçe Teşkilatının Zeytineli köyünde düzenlenen iftar programına katılan Çolak, ilçede ziyaretlerde bulundu. Urla nın İskele, Denizli, Güvendik mahallelerinde vatandaşlarla sohbet eden Çolak, AK Parti Urla İlçe Başkanı Tarkan Bakırlı dan belediye başkan adaylığı teklifi aldığını belirtti. 
\n
\n AK Parti Urla İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle tanıştığını kaydeden Çolak, Yönetim kurulu da İlçe Başkanı Tarkan Bakırlı gibi aday olmamı istediler. Urla Belediye Başkanlığını ciddi olarak düşünüyorum dedi. 
\n
\n  
\n
\n Ziyaretleri sırasında vatandaşlardan çok olumlu tepkiler aldığını, bundan çok memnun kaldığını dile getiren Çolak, şunları söyledi: 
\n
\n Urla yı çok sevdim. Urla nın bir parçası olmayı arzu ediyorum, kısmet olursa da Urla ya yerleşmeyi planlıyorum. Bu anlamda bir Urlalı olarak üzerime ne düşüyorsa ve ne görev verilirse her zaman hazırım.  
\n
\n  
\n
\n İHA 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Balkondan düşen çocuk ağır yaralandı Balkondan düşen çocuk ağır yaralandıAntalya'da doğa yürüyüşünde kaybolan turisti jandarma buldu Antalya'da doğa yürüyüşünde kaybolan turisti jandarma bulduSigara vermeyen şahsı cam şişeyle yaraladılar Sigara vermeyen şahsı cam şişeyle yaraladılarSeyir halindeki otomobilden ateş açıldı: 1 yaralı Seyir halindeki otomobilden ateş açıldı: 1 yaralıİki otomobil çarpıştı: 1 yaralı İki otomobil çarpıştı: 1 yaralı

hızWeb