Bahçeşehir Koleji büyüyor

Samsun Bahçeşehir Koleji nde 3 bin metrekarelik alanda kurulan ekolojik sınıf, tenis kortu, futbol sahası, organik yaşam alanı ve uygulama bahçelerini inceleyen Bahçeşehir Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, Büymeye devam ediyoruz dedi\r\n

 Bahçeşehir Koleji büyüyor
\n Samsun Bahçeşehir Koleji Kampüsü bünyesinde okula yeni kazandırılan 3 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen ekolojik sınıf, tenis kortu, futbol sahası, organik yaşam alanı ve uygulama bahçelerinin yapımı tamamlandı. Kampüste inceleme yapan Bahçeşehir Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, Gerek tenis kortumuz gerek ekolojik sınıfımızla büyümeye devam ediyoruz” dedi.
\n
\n  
\n
\n Samsun Bahçeşehir Koleji ne gelen Bahçeşehir Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, okulda yapılan sosyal yaşam alanlarını çok beğendiğini belirterek, “Türkiye’de eğitime en büyük yatırımı yapan eğitim kurumuyuz. Her gün yeni ve çarpıcı gelişmelerin yaşandığı dünyada, rekabetin yoğun, teknolojinin üretken, iletişimin hiçbir zaman olmadığı kadar hızlı ve etkili olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Bu değişimlere ayak uydurmanın, dünya gündemini yakalayabilmenin tek yolu ise bu değişikliklere yönelik alt yapıların oluşturulduğu kurumlarda bireyler yetiştirmektir.  Samsun Bahçeşehir Koleji, bu bireyleri yetiştirecek donanımları sağlamaya büyük gayret göstermektedir. Öğrencilerin temel akademik eğitimlerinin yanı sıra onların sosyal gelişimlerinin de sağlandığı imkanlar sunmaktadır. Gerek tenis kortumuz gerek ekolojik sınıfımızla büyümeye devam ediyoruz” dedi. 
\n
\n  
\n
\n Bahçeşehir Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, okul ziyaretinin ardından Samsun Bahçeşehir Koleji öğretmenleriyle birlikte, işadamı Kazım Yılmaz’ın Midilli Restoran’da verdiği iftar yemeğine katıldı.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Fındık fiyatları ne kadar? 21 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 21 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıOrdu'da otomobil şarampole yuvarlandı: 1 ölü, 1 yaralıOrdu'da otomobil şarampole yuvarlandı: 1 ölü, 1 yaralıBaba -oğul kazada can verdiBaba -oğul kazada can verdi21 Ekim Çarşamba Samsun hava durumu21 Ekim Çarşamba Samsun hava durumuSamsunspor'da 6 maçta 25 futbolcu forma giydiSamsunspor'da 6 maçta 25 futbolcu forma giydiSamsun'a hasta getirirken bariyerlere çarptı: 2 yaralıSamsun'a hasta getirirken bariyerlere çarptı: 2 yaralıSamsunspor'un genç futbolcusuna milli davetSamsunspor'un genç futbolcusuna milli davetSaman yangını korkuttu Saman yangını korkuttuKarın Ağrıları FMF Hastalığının Habercisi OlabilirKarın Ağrıları FMF Hastalığının Habercisi OlabilirŞafak operasyonunda gözaltına alınan 15 şüpheliden 10'u tutuklandı Şafak operasyonunda gözaltına alınan 15 şüpheliden 10'u tutuklandı

hızWeb