BASKETBOL GENLERİMİZDE VAR

DSİ Spor Kulübü Basketbol Sorumlusu Remzi Aydın, Basketbol kulübümüzün genlerinde var. Spor okulumuz başladı. 2014 Haziran ayına kadar bu ekiple çalışıp, sporcuları kulübümüzün altyapısına kazandıracağız dedi

BASKETBOL GENLERİMİZDE VAR
\n Samsun DSİ Spor Kulübü Spor Okulları’nda basketbol, voleybol, yüzme, judo ve aerobik branşlarında eğitimler veriliyor. Kulübün, basketbol spor okullarına ise ilgi çok büyük. Basketbol Sorumlusu Remzi Aydın, Basketbol kulübümüzün genlerinde var. Bu branşta iyi işler yapmaya çalışıyoruz. Sistemimizde biraz değişiklik yaptık. Önceki yıllarda yaz ve kış olarak iki ayrı spor okulu açıyorduk. Ancak bu sene, sporcularımızla 1 yıllık bir çalışma yapacağız. Yeni başladığımız spor okulu, 2014 Haziranda son bulacak. Yetenekli sporcuları da kulübümüzün altyapısına kazandıracağız diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

PFDK Samsunsporlu 3 futbolcuyla ilgili kararını açıkladıPFDK Samsunsporlu 3 futbolcuyla ilgili kararını açıkladıSamsun'da bir ATM'de daha dolandırıcı düzeneği çıktıSamsun'da bir ATM'de daha dolandırıcı düzeneği çıktıSilah operasyonu zanlısı 6 kişi Samsun AdliyesindeSilah operasyonu zanlısı 6 kişi Samsun AdliyesindeSamsun'da terör örgütüne yönelik operasyon: 16 gözaltıSamsun'da terör örgütüne yönelik operasyon: 16 gözaltıTüp bayisi yangınında faciadan dönüldü Tüp bayisi yangınında faciadan dönüldüAkaryakıt istasyonuna yakın alanda depo yangını Akaryakıt istasyonuna yakın alanda depo yangınıFındık fiyatları ne kadar? 30 Ekim Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 30 Ekim Cuma il il güncel fındık fiyatlarıSamsun Anıt Parktaki silahla yaralama şüphelileri yakalandıSamsun Anıt Parktaki silahla yaralama şüphelileri yakalandıDonis: "Kazandığımız için çok mutluyuz" Donis: "Kazandığımız için çok mutluyuz"Çalımbay: "Bizim iddiamız devam ediyor" Çalımbay: "Bizim iddiamız devam ediyor"

hızWeb