UYUŞTURUCU OPERASYONUNA DEVAM

Diyarbakır da bir süre önce başlatılan uyuşturucuyla mücadele, yeni operasyonlarla sürüyor\r\n\r\n

UYUŞTURUCU OPERASYONUNA DEVAM
\n Diyarbakır ın Lice ilçesinde gün boyu süren uyuşturucu operasyonunda toplam 15 milyon kök Hint keneviri ile 3 ton toz ve kubar esrar ele geçirildi.
\n
\n  
\n
\n Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanlığınca Lice ilçesi Tepe köyünün güney batısında yer alan Hacı Cemil mezrası ile Kabakaya köyünün yakınlarında gün boyu süren operasyonda toplam 15 milyon kök Hint keneviri ile 3 ton toz ve kubar esrar ele geçirildi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşSamsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarSamsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıBaşkan Demir: Samsun'daki koku sorunu gelecek yıl tamamen bitecekBaşkan Demir: Samsun'daki koku sorunu gelecek yıl tamamen bitecekSamsun'da korona taraması tamamlandıSamsun'da korona taraması tamamlandıSamsun'da sayıları 374 bini aştıSamsun'da sayıları 374 bini aştıAdana Demirspor - Samsunspor maçının hakemi belli olduAdana Demirspor - Samsunspor maçının hakemi belli olduSamsun'da simit de zamlandıSamsun'da simit de zamlandı

hızWeb