Burma: Her şey lider Atakum için

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Atakum u en iyi yapmaya, lider yapmaya çalışıyoruz. İlçemiz çok hızlı bir şekilde büyüyor, gelişiyor ve değişiyor dedi\r\n

Burma: Her şey lider Atakum için
\n Atakum Belediyesi Paylaşım Merkezi (PAYMER) tarafından düzenlenen ve yardım yapanlarla, yardımdan yararlananları buluşturmayı amaçlayan iftarda konuşan Belediye Başkanı Metin Burma, ilçedeki çalışmalarını anlattı. Burma, Atakum u en iyi yapmaya, lider yapmaya çalışıyoruz. İlçemiz çok hızlı bir şekilde büyüyor, gelişiyor ve değişiyor dedi.
\n
\n  
\n
\n BÜYÜYOR, GELİŞİYOR, DEĞİŞİYOR
\n
\n Burma,  Atakum Belediyesi olarak halkın yanında  ve bir bütün olduklarını savunarak, Biz canla başla bütün gücümüzle Atakum u en iyi yapmaya, lider yapmaya çalışıyoruz. Buna paralel olarak, 2009 dan bu yana nüfusumuz 45 bin artmıştır. Net bir biçimde görülüyor ki, ilçemiz çok hızlı bir şekilde büyüyor, gelişiyor ve değişiyor. Bunu Türkiye kabul ediyor. Böyle olduğu için bir çok ödül de aldık, almaya devam edeceğiz. Atakum artık Türkiye çapında bilinen bir yer olmuştur. Biz pek çok proje ürettik, bazılarını hizmetinize sunduk, yenilerini önümüzdeki aylardan itibaren açacağız. Kuşkusuz bütün sorunlar bir anda bitmez diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Burma sözlerini, Her zaman yapabildiğimiz, imkanlarımızın elverdiği ölçüde ama gönülden yanınızda olacağız. Hatamız olabilir, bize kızmayın. Gelin iletişim kurun, sorunlarınızı, isteklerinizi anlatın ifadeleriyle tamamladı.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Fındık fiyatları ne kadar? 21 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 21 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıBaba -oğul kazada can verdiBaba -oğul kazada can verdiOrdu'da otomobil şarampole yuvarlandı: 1 ölü, 1 yaralıOrdu'da otomobil şarampole yuvarlandı: 1 ölü, 1 yaralı21 Ekim Çarşamba Samsun hava durumu21 Ekim Çarşamba Samsun hava durumuSamsunspor'da 6 maçta 25 futbolcu forma giydiSamsunspor'da 6 maçta 25 futbolcu forma giydiSamsun'a hasta getirirken bariyerlere çarptı: 2 yaralıSamsun'a hasta getirirken bariyerlere çarptı: 2 yaralıSaman yangını korkuttu Saman yangını korkuttuSamsunspor'un genç futbolcusuna milli davetSamsunspor'un genç futbolcusuna milli davetKarın Ağrıları FMF Hastalığının Habercisi OlabilirKarın Ağrıları FMF Hastalığının Habercisi OlabilirŞafak operasyonunda gözaltına alınan 15 şüpheliden 10'u tutuklandı Şafak operasyonunda gözaltına alınan 15 şüpheliden 10'u tutuklandı

hızWeb