Gençleri geleceğe hazırlamalıyız

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, gençlerin geleceğe daha iyi hazırlanması gerektiğini belirterek, Onları, geleneğini bilen ve ileride ülkeyi yönetecek kişiler olarak yetiştirmeliyiz dedi\r\n

 Gençleri geleceğe hazırlamalıyız
\n İrfaniye Öğrenci Yurdu nca verilen iftar yemeğine katılan AK Parti Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, gençlerin iyi yetiştirilmesi gerektiğine dikkati çekti. Demir, geleneğini, medeniyet değerlerini bilen gençlerin, yarın bu ülkeyi daha iyi yöneteceğini söyledi. 
\n
\n  
\n
\n Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz, AK Parti İlkadım İlçe yöneticileri Adnan Kaçmaz ve Yılmaz Aytaç ile birlikte Reşadiye Mahallesi nde hizmet veren İrfaniye Öğrenci Yurdu ndaki iftar programına katıldı. Yurt Müdürü Osman Aktürk ten bilgiler alan Demir, öğrencilere yönelik bu tür kurumların önemli olduğunu söyledi. 
\n
\n  
\n
\n GELECEĞE YÜRÜYÜŞ
\n
\n Gençlerin geleneğini ve medeniyet değerlerini bilen nesiller olarak yetiştirilmesi gerektiğine dikkati çeken Milletvekili Demir, Onların geleceğe daha iyi hazırlanması için elimizden geleni yapmalıyız. Geçmişini, geleneğini, medeniyet değerlerini bilen nesiller yetiştirmeliyiz. Çünkü onlar, yarın bu ülkenin yasama ve yürütme ve yargısında çeşitli yerlerde görev alacaklar. Gelenekten geleceğe yürüyüşü hep birlikte başarmamız lazım. dedi. 
\n
\n  
\n
\n TAVİZ VERMEYİZ
\n
\n Çözüm süreciyle ilgili de bir değerlendirmede bulunan Milletvekili Demir, Türkiye nin geleceğinin bu çözümde olduğunu ifade etti. Artık gerilimin değil, sükunetin istendiğine dikkati çeken Demir, Türkiye’nin her anlamda büyümesi için çözüm sürecinin mutlaka başarıya ulaşması gerektiğine gönülden inanıyoruz. Taviz vermeyiz, ilkelerimizden vazgeçmeyiz. Yasaların dışına çıkmayız, milletin değerlerini, şehitlerin aziz hatırasını çiğnemeyiz ve çiğnetmeyiz diye konuştu. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kötü kokular gelince 51 yaşındaki adamın öldüğü ortaya çıktı Kötü kokular gelince 51 yaşındaki adamın öldüğü ortaya çıktıAnkara'da pencereden bakan kişi pompalı tüfekle öldürüldü Ankara'da pencereden bakan kişi pompalı tüfekle öldürüldüHatay'da yangın kontrol altına alındı Hatay'da yangın kontrol altına alındıKula'da çalınan otomobil 45 dakika sonra bulundu Kula'da çalınan otomobil 45 dakika sonra bulunduBölücü terör örgütüne yönelik çok sayıda adreste eşzamanlı operasyon düzenlendi Bölücü terör örgütüne yönelik çok sayıda adreste eşzamanlı operasyon düzenlendiUyuşturucu tacirlerine şafak operasyonu: 36 gözaltı kararı Uyuşturucu tacirlerine şafak operasyonu: 36 gözaltı kararıAnkara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralıVali Makas: "Bütün şehitlerimiz ve gazilerimiz, memleketimizin birliğinin ve bütVali Makas: "Bütün şehitlerimiz ve gazilerimiz, memleketimizin birliğinin ve bütAnnesinin yanında uyuyan 2 yaşındaki çocuğu kaçırmak istediler Annesinin yanında uyuyan 2 yaşındaki çocuğu kaçırmak istedilerBayburt Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü kemankeşleri oklarını zafere fırlattBayburt Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü kemankeşleri oklarını zafere fırlatt

hızWeb