Yağmur geliyor

Samsun’u hafta sonunda yağışlı günlerin beklediğini söyleyen Meteoroloji Bölge Müdürü Murat Asar, kentin doğusunda kalan ilçelerle ilgili su baskını uyarısında bulundu\r\n

Yağmur geliyor
\n Meteoroloji Bölge Müdürü Murat Asar, hava sıcaklıklarının hafta sonunda 6-7 derece birden  düşeceğini belirterek, Cumartesi ve Pazar günü şehrin doğusunda kalan ilçelerde yağışların olacağını belirtti. 
\n
\n  
\n
\n Yağışların Çarşamba, Terme, Ayvacık ve Salıpazarı ilçelerinde etkisini göstereceğini ifade eden Bölge Müdürü Asar, trafikte zaman zaman aksamaların yaşanabileceğini söyleri. Asar, “Cumartesi ve Pazar günü şehrin doğu ilçelerinde etkin olacak yağışlar küçük çaplı su baskınlarına ve trafikte sıkıntılara neden olacaktır. Bu anlamda dikkatli olmak gerekiyor. Şehir merkezinde ciddi bir yağış beklenmiyor” dedi.
\n
\n  
\n
\n Hafta sonunda piknik ve deniz planları yapanların bu planlarını yeniden gözden geçirmeleri gerektiğini belirten Meteoroloji Bölge Müdürü Murat Asar, önümüzdeki haftadan itibaren hava sıcaklıklarının normale döneceğini ifade etti. 
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adana'da hava destekli 2 bin 20 polisle huzur uygulaması Adana'da hava destekli 2 bin 20 polisle huzur uygulamasıKastamonu'da ormanlık alanda çıkan yangın güçlükle kontrol altına alınabildi Kastamonu'da ormanlık alanda çıkan yangın güçlükle kontrol altına alınabildiPolisler zorda kalana koştular, ehliyetsiz ve alkollü sürücüleri affetmediler Polisler zorda kalana koştular, ehliyetsiz ve alkollü sürücüleri affetmedilerÖnceden annesiyle yaşadığı evi benzin dökerek yaktı Önceden annesiyle yaşadığı evi benzin dökerek yaktıFatsa'da Mevlid Kandili programı Fatsa'da Mevlid Kandili programıÇilingirle girdiği evde eski eşini öldüren zanlı tutuklandı Çilingirle girdiği evde eski eşini öldüren zanlı tutuklandıİstanbul'da terör örgütü DHKP-C operasyonu İstanbul'da terör örgütü DHKP-C operasyonuOMÜlü Prof. Dr. Aksoy açıkladı: Bir deney faresi 10 bin TLOMÜlü Prof. Dr. Aksoy açıkladı: Bir deney faresi 10 bin TLFındık fiyatları ne kadar? 29 Ekim Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 29 Ekim Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıRektör Hotar, DEÜ'nün son 2 yılını anlattı Rektör Hotar, DEÜ'nün son 2 yılını anlattı

hızWeb