YAVRU KEDİYE ZABITA ŞEFKATİ

Samsun un İlkadım ilçesinde belediye zabıta ekipleri, trafik kazasında yaralanan yavru kediye sahip çıktı. \r\n

YAVRU KEDİYE ZABITA ŞEFKATİ
\n Edinilen bilgiye göre, Hançerli Mahallesi Necipbey Caddesi üzerinde, 4 aylık yavru kedi bir otomobilin altında kaldı. Yavru kedinin arka ayakları kırıldı. Acılar içinde yerde kıvranan kediye vatandaşlar sahip çıktı. Vatandaşlar daha sonra yavru kediyi İlkadım Belediyesi’ne götürüp zabıtada görevli Eyüp Can a teslim etti. 
\n
\n  
\n
\n 13 yıldır zabıta görevinde bulunan 45 yaşındaki Eyüp Can, süt verip kedinın karnını doyurdu. Acılar içinde yatan kedi için telefonla veteriner ekiplerini çağırdı. Zabıta görevlisinin duyarlı davranışı vatandaşların takdirini kazandı. 
\n
\n Belediye ekipleri tarafından veterinere götürülen yavru kedi tedavi altına alındı.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kötü kokular gelince 51 yaşındaki adamın öldüğü ortaya çıktı Kötü kokular gelince 51 yaşındaki adamın öldüğü ortaya çıktıAnkara'da pencereden bakan kişi pompalı tüfekle öldürüldü Ankara'da pencereden bakan kişi pompalı tüfekle öldürüldüHatay'da yangın kontrol altına alındı Hatay'da yangın kontrol altına alındıKula'da çalınan otomobil 45 dakika sonra bulundu Kula'da çalınan otomobil 45 dakika sonra bulunduBölücü terör örgütüne yönelik çok sayıda adreste eşzamanlı operasyon düzenlendi Bölücü terör örgütüne yönelik çok sayıda adreste eşzamanlı operasyon düzenlendi

hızWeb