Her gün 3 bin 500 kişiye sıcak aş

Bafra Belediyesi Ramazan ayında Merkez ve Kavakpınar Mahallesi Muhtarlığı ndaki aşevinden her gün 3 bin 500 kişiye yemek dağıtıyor.

Her gün 3 bin 500 kişiye sıcak aş
\n Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, merkez aşevinden sonra Kavakpınar Mahallesi nde bulunan dağıtım noktasında vatandaşlara yemek dağıttı. Başkan Şahin,’’Bu yıl Aşevi Merkez ve Kavakpınar Mahallesi Muhtarlığı olmak üzere her gün 3 bin 500 kişiye sıcak yemek dağıtılarak iftar yapmaları sağlanıyor. İftarlarını aşevinde üretilen yemeklerle yapmak isteyen Bafralıların, her gün saat 14.00’den itibaren Kavakpınar Mahallesi Muhtarlığı Dağıtım Merkezi ne, 14.30’dan sonra da Bafra Belediyesi Aşevi nde olmaları yeterli dedi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Fındık fiyatları ne kadar? 21 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 21 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıBaba -oğul kazada can verdiBaba -oğul kazada can verdiOrdu'da otomobil şarampole yuvarlandı: 1 ölü, 1 yaralıOrdu'da otomobil şarampole yuvarlandı: 1 ölü, 1 yaralı21 Ekim Çarşamba Samsun hava durumu21 Ekim Çarşamba Samsun hava durumuSamsunspor'da 6 maçta 25 futbolcu forma giydiSamsunspor'da 6 maçta 25 futbolcu forma giydiSamsun'a hasta getirirken bariyerlere çarptı: 2 yaralıSamsun'a hasta getirirken bariyerlere çarptı: 2 yaralıSamsunspor'un genç futbolcusuna milli davetSamsunspor'un genç futbolcusuna milli davetKarın Ağrıları FMF Hastalığının Habercisi OlabilirKarın Ağrıları FMF Hastalığının Habercisi OlabilirSamsunspor - Keçiörengücü Maçının Hakemi Belli OlduSamsunspor - Keçiörengücü Maçının Hakemi Belli OlduKayıp olarak aranıyordu, cesedi bulunduKayıp olarak aranıyordu, cesedi bulundu

hızWeb