OMÜ BESYO fakülte oldu

Ondokuz Mayıs Üniversetisi (OMÜ) Yaşar Doğu Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu nun fakülte statüsüne kavuştuğu bildirildi.

OMÜ BESYO fakülte oldu
\n OMÜ den yapılan açıklamada, bazı üniversitelere bağlı bazı fakültelerin kapatılması ve yeni fakülte ile yüksekokulların kurulmasına ilişkin, 24 Temmuz 2013 tarihli ve 28717 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı ile OMÜ ye bağlı Yaşar Doğu Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu nın kapatıldığı belirtildi. Açıklamada, yüksekokulun Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi adıyla yeniden kurulduğu kaydedildi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

PFDK Samsunsporlu 3 futbolcuyla ilgili kararını açıkladıPFDK Samsunsporlu 3 futbolcuyla ilgili kararını açıkladıSamsun'da bir ATM'de daha dolandırıcı düzeneği çıktıSamsun'da bir ATM'de daha dolandırıcı düzeneği çıktıFındık fiyatları ne kadar? 30 Ekim Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 30 Ekim Cuma il il güncel fındık fiyatlarıAdana Demirspor- Yılport Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?Adana Demirspor- Yılport Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?Samsun Anıt Parktaki silahla yaralama şüphelileri yakalandıSamsun Anıt Parktaki silahla yaralama şüphelileri yakalandıSamsun'da harabe haldeki köy okulu, köy evine dönüştürüldüSamsun'da harabe haldeki köy okulu, köy evine dönüştürüldüSilah operasyonu zanlısı 6 kişi Samsun AdliyesindeSilah operasyonu zanlısı 6 kişi Samsun AdliyesindeSamsun'da terör örgütüne yönelik operasyon: 16 gözaltıSamsun'da terör örgütüne yönelik operasyon: 16 gözaltıSamsun'da ağaçta mahsur halan yavru kediyi polis kurtardıSamsun'da ağaçta mahsur halan yavru kediyi polis kurtardıSilahla başına ateş eden öğretmen kurtarılamadıSilahla başına ateş eden öğretmen kurtarılamadı

hızWeb