Kamyon direğe çarptı, vatandaş yandı

Samsun un Canik İlçesi nde belediyeye ait bir kamyonun moloz dökerken elektrik direğine çarpıp, telleri kopurması sonucu bölgede oturan vatandaşların elektronik eşyaları zarar gördü. Canik Belediyesi, vatandaşların zararlarının karşılanması için 2 mahalle

Kamyon direğe çarptı, vatandaş yandı
\n Samsun un Canik İlçesi Yavuz Selim Mahallesi ne moloz dökmek için gelen Canik Belediyesi ne ait bir kamyon, elektrik direğine çarpıp devirdi. Elektrik tellerinin kopmasıyla birlikte Yavuz Selim ve Ovacık Mahalleleri ndeki bazı evlerdeki elektronik eşyalar yandı.  
\n
\n  
\n
\n ŞAŞKINA DÖNDÜLER 
\n
\n Her iki mahallede oturan vatandaşlar ne olduğunu anlayabilmek için sokağa döküldüler. Bir kamyonun elektrik direğini çarpması sonucu olayın meydana geldiğini öğrenen mahalle sakinleri, adeta şaşkına döndü. Ne yapacaklarını şaşıran vatandaş, olay yerine gelen YEDAŞ ekiplerine dert yandı. Hemen çalışmalara başlayan YEDAŞ ekipleri, elektriği keserek, yıkılan direği yeniden dikti. Kısa bir çalışma sonrası her iki mahalleye de yeniden elektrik verildi.
\n
\n  
\n
\n PERİŞAN OLDULAR 
\n
\n Elektriklerin gelmesiyle birlikte elektronik eşyalarının çalışmadığını gören vatandaşlar, Canik Belediyesi ni arayarak durumu bildirildi. Bunun üzerine mahalleye gelen belediye ekipleri, ev ev gezerek elektronik eşyaları kontrol etti. Vatandaşların zararlarının karşılanması için hasar tespiti yapan ekipler, hasarın boyutunun ancak çalışmalar tamamlandıktan sonra ortaya çıkacağını söylediler.
\n
\n  
\n
\n Bayram OK 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Alacak verecek cinayetiAlacak verecek cinayetiSilahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralıSilahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı7. kattan düşen genç kız hayatını kaybetti7. kattan düşen genç kız hayatını kaybettiİstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu getirenler adliyedeİstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu getirenler adliyedeSamsun'da esrar operasyonu: 2 gözaltıSamsun'da esrar operasyonu: 2 gözaltıFındık fiyatları ne kadar? 23 Ekim Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 23 Ekim Cuma il il güncel fındık fiyatlarıTüfekle kendini vurdu Tüfekle kendini vurduKocaeli'de mobilya atölyesi yandı binada mahsur kalanları itfaiye kurtardı Kocaeli'de mobilya atölyesi yandı binada mahsur kalanları itfaiye kurtardıİki kişinin öldüğü silahlı kavgada tutuklu sayısı 2'ye yükseldi İki kişinin öldüğü silahlı kavgada tutuklu sayısı 2'ye yükseldiBabasını bıçaklayıp komşularına "ambulans çağırın" dedi Babasını bıçaklayıp komşularına "ambulans çağırın" dedi

hızWeb