Dünya Türkiye yi konuşuyor

AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Vezirköprü İlçe Teşkilatı nın düzenlediği iftar yemeğine katıldı. Partililere seslenen Köktaş, AK Parti iktidarı son 10 yılda inanılmaz işler başardı. Artık Dünya, Türkiye yi konuşuyor dedi\r\n

Dünya Türkiye yi konuşuyor
\n AK Parti Vezirköprü İlçe Teşkilatı nın düzenlediği iftar programı, Çamlık Parkı nda gerçekleştirildi. AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, eski Samsun Milletvekili Birnur Şahinoğlu, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Sami Pala nın da katıldığı iftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan İl Başkanı Fuat Köktaş, AK Parti iktidarı son 10 yılda inanılmaz işler başardı. Artık Dünya, Türkiye yi konuşuyor dedi.
\n
\n  
\n
\n İLK 10 ÜLKE ARASINDA 
\n
\n Artık dünyada farklı bir Türkiye algısı bulunduğunu ifade eden Köktaş, Büyük devletler büyük gelenekler üzerine oturmuştur. Büyük devletlerin fertleri olmak da bazı sorumlulukları beraberinde getirmektedir. Bu sorumluluğu en yakından hisseden camia hariciye camiasıdır. Çünkü gidilen her bir merkezde sadece arkadalarındaki 76 milyon değil, onun öncesinde, asırlarca bir birikim halinde gelen yüz milyonlarca insanın hukukunu omuzlarımızda taşıyorlar. Türkiye Cumhuriyeti ni, devlet geleneğine sahip köklü bir devlet olarak temsil etmenin başlı başına bir ayrıcalık olduğu biliniyor. Bu anlamda yeni açılanlarla birlikte toplam başkonsolosluk sayısı 78 e çıktı. Büyükelçilikleriyle de dış temsilcilik sayısının 218 e ulaştığını bildirmek isterim. Bu sayıyla Türkiye dünyada dış temsilciliği en fazla olan ilk 10 ülkenin arasına girmiştir dedi. 
\n
\n  
\n
\n MİLLETLE KADER BİRLİĞİ YAPTIK
\n
\n Siyaseti hizmet için yaptıklarını ifade eden Köktaş, Onun için bütün Samsunluların, Vezirköprülülerin bizi izlemesini istiyoruz. Laf-maf kolay, siyasette palavra kesersiniz, yapacağız edeceğiz dersiniz. Seçimden seçime değil her zaman halkın yanında olmak gerekir. Bizler AK kadrolar yıkma değil yapma anlayışıyla yola çıktık. 76 milyonun huzurunu, mutluluğunu, kardeşliğini rotamız olarak belirledik. Milletimizle kader birliği yaptık, devletle milletin kaynaşmasını, beraber olmasını sağlamak için yola çıktık. Çıkmaya da devam edeceğiz diye konuştu. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 5 eksikleSamsunspor 5 eksikleSamsun dernek zenginiSamsun dernek zenginiOMÜ'deki çalışma ortaya koydu: Uzun süre kullanılan maskeler mikrop saçıyorOMÜ'deki çalışma ortaya koydu: Uzun süre kullanılan maskeler mikrop saçıyorSamsun'da satışlar durdu ama fiyat artışları durmadıSamsun'da satışlar durdu ama fiyat artışları durmadıSamsun AKM'ye tel örgülü intihar önlemiSamsun AKM'ye tel örgülü intihar önlemi24 Ekim Cumartesi Samsun hava durumu24 Ekim Cumartesi Samsun hava durumuTartıştığı eski kocasını önce tüfekle öldürdü, sonra yaktıTartıştığı eski kocasını önce tüfekle öldürdü, sonra yaktıFındık fiyatları ne kadar? 24 Ekim Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 24 Ekim Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıİşçi servisi devrildi 26 yaralıİşçi servisi devrildi 26 yaralıMalatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyon Malatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyon

hızWeb