Türkiye kıskanılır ülke oldu

Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Türbay, Türkiye nin büyük bir gelişme içinde olduğunu belirterek, Avrupa ülkeleri bu gelişim karşısında kıskançlık içerisine girdi dedi\r\n

Türkiye kıskanılır ülke oldu
\n  Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şubesi üyeleri, iftar yemeğinde bir araya geldi. Anakent Sosyal Tesisleri nde düzenlenen yemeğe, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Türbay, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Karakurt, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Alican Usta, eski AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Kurt, eski İlkadım Belediye Başkanı ve TBMM Müşaviri Erdoğan Tok da katıldı.
\n
\n  
\n
\n BÜYÜK BİR AİLEYİZ 
\n
\n İftar yemeğinin ardından üyelere seslenen Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, “Biz büyük bir aileyiz. Bu büyük ailenin gerekliliklerinden hareketle her zaman birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Bu akşam bizleri buluşturan iftar sofralarında sağlanan katılım da bunun göstergesidir” dedi.
\n
\n  
\n
\n HAKSIZLIĞA KARŞI MÜCADELE 
\n
\n Memur-Sen İl Başkanı Nejdet Güneysu da yaptığı konuşmada, hiçbir haksızlık karşısında susmadıklarının altını çizerek, “Biz büyük Memur-Sen ailesinin fertleri olarak zulme ve haksızlığa karşı mücadele ettik. Hak mücadelesini hiç durmadan sürdürdük. Gücümüz yettiğince haksızlıkla mücadeleyi görev bildik. Bizler dilsiz şeytanlardan değiliz” dedi.
\n
\n  
\n
\n BU DEMOKRASİ ARAMAK DEĞİL
\n
\n Türkiye’nin büyük bir gelişim içerisinde olduğunu ifade eden Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Türbay, Avrupa ülkelerinin bu gelişim karşısında kıskançlık içerisine girdiğini söyledi. Gezi Parkı olaylarına da göndermede bulunan Türbay, “Türkiye gelişim içerisindeyken birileri çapulcu adı altında ortaya çıkıyor. Birileri tuğlaları, kaldırım taşlarıyla demokrasi arıyor. Bu demokrasi aramak değil, demokrasiyi kökten yok etmek için bir yol denemesidir” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarSamsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarSamsun'da sayıları 374 bini aştıSamsun'da sayıları 374 bini aştıFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıAnkara'da pencereden bakan kişi pompalı tüfekle öldürüldü Ankara'da pencereden bakan kişi pompalı tüfekle öldürüldüKötü kokular gelince 51 yaşındaki adamın öldüğü ortaya çıktı Kötü kokular gelince 51 yaşındaki adamın öldüğü ortaya çıktıHatay'da yangın kontrol altına alındı Hatay'da yangın kontrol altına alındı28 Ekim Çarşamba Samsun hava durumu28 Ekim Çarşamba Samsun hava durumuLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşKula'da çalınan otomobil 45 dakika sonra bulundu Kula'da çalınan otomobil 45 dakika sonra bulunduSamsun'da simit de zamlandıSamsun'da simit de zamlandı

hızWeb