YENİ SEZON FİKSTÜRLERİ ÇEKİLDİ

Samsun da başlayacak olan U-13, U-15 ve U-17 Lig lerinin fikstür çekimi gerçekleşti. Fikstür çekimine katılan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Sportif faaliyetlere teşvik çalışmalarımız sürecek dedi\r\n

YENİ SEZON FİKSTÜRLERİ ÇEKİLDİ
\n PROTOKOL TOPLANDI
\n
\n Samsun da ağustos ayında başlayacak 2013-14 futbol sezonu için U-13, U-15 ve U-17 Ligleri nin fikstür çekimleri Atatürk Spor Salonu nda gerçekleşti. Kura çekimine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Şener Aydın, TFF İl Temsilcisi Hasan Özbulut, İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, TÜFAD Başkanı Hakkı Bayrak, GHSİM İlkadım İlçe Spor Şube Müdürü Murat Turan ve Hakem Atama Sorumlusu Coşkun Baykal katıldı. 
\n
\n  
\n
\n SAMSUN FUTBOLU ZİRVE YAPACAK
\n
\n Samsun da futbol adına güzel oluşumların olduğunu ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Sportif faliyetler için kurum ve kuruluşlarımızla çalışma içerisindeyiz. Bu çalışımlar neticesinde Samsun da futbol oluşumu üst seviyelere çıkacak. Ayrıca futbol çok güzel ve fedakarlık gerektiren bir spor. Biz spora her türlü desteği vererek Samsun ve Türk futboluna yetenekli oyuncular kazandıracağımıza inanıyorum. Spora ve sporcula yönelik teşvik çalışmalarımız devam edecek diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n TESİSLERİ DEĞERLENDİRECEĞİZ
\n
\n Türkiye Futbol Federasyonu Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven ise, Samsun a tesisler kazandırarak destekler veren Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç a çok teşekkür ederiz. Amacımız, çocuklarımızın daha iyi gelişim göstermelerini ve daha aktif olmalarını sağlamak. Bu nedenle yeni tesislerimizi en iyi şekilde değerlendireceğiz dedi.
\n
\n  
\n
\n DÜDÜK 15 AĞUSTOS TA ÇALACAK
\n
\n Samsun 2013-14 futbol sezonu, U-13 Ligi maçlarıyla 15 Ağustos ta başlayacak. Tek devreli olarak oynanacak olan ve 30 takımın buluduğu ligde, takımlar 10 arlı 3 grup halinde mücadele edecek. 28 takımın yer aldığı U-15 Ligi ise 7 şerli takımlar halinde 4 gurupta oynanacak. U-17 Ligi nde ise toplam 27 takım, 4 er li gruplar halinde mücadele edecek. Bir takımın eksik olması nedeniyle üç grup 7 takımdan, bir gurup ise 6 takımdan oluşuyor. Bu turnva sonunda sıralamada ilk 3 dereceyi elde eden takımlar Türkiye Şampiyonası na gidecek.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'da trafikte dehşet saçtı: 1'i polis 2 kişiyi yaraladıSamsun'da trafikte dehşet saçtı: 1'i polis 2 kişiyi yaraladıSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorKısıtlama sonrası meydanlar boşaldı Kısıtlama sonrası meydanlar boşaldıDışarıda yatamazdım dedi, cezadan kurtulamadı Dışarıda yatamazdım dedi, cezadan kurtulamadıKısıtlamada sokağa çıktı, bahaneleri 'Hastaneye gidiyoruz' oldu Kısıtlamada sokağa çıktı, bahaneleri 'Hastaneye gidiyoruz' olduUyuşturucu tacirlerine operasyon Uyuşturucu tacirlerine operasyonİnegöl'de kaçak içki operasyonu İnegöl'de kaçak içki operasyonuEdirneliler kısıtlamaya uydu, caddeler turistlere kaldı Edirneliler kısıtlamaya uydu, caddeler turistlere kaldıEvden gelen kötü kokular korkunç gerçeği ortaya çıkardı Evden gelen kötü kokular korkunç gerçeği ortaya çıkardı

hızWeb