HOCALARI GİBİ OLMAK İÇİN

Gençler Judo Balkan İkincisi Yunus Aktaş ın yetiştirdiği minikler, ileride hocaları gibi başarılı sporcu olabilmek için çok çalışıyor. Antrenör Aktaş, Miniklerle deneyimlerimizi paylaşıp, geleceğin yıldızlarını yetiştiriyoruz dedi\r\n

HOCALARI GİBİ OLMAK İÇİN
\n BALKAN 2. Sİ ANTRENÖR
\n
\n Samsunlu minik judocular, Yaşar Doğu Spor Salonu nda bu sporla ilgili bilgileri, birbirinden önemli antrenörlerden alıyor. Bunlardan birisi de 1998 yılında Balkan Oyunları nda Gençler ikincisi olan Yunus Aktaş. Başarılı bir sporcu geçmişine sahip olan Aktaş, şimdi ise deneyimlerini minik sporcularla paylaşıp, onların gelişimine katkı sağlıyor. 
\n
\n  
\n
\n ONLAR BİZİM HERŞEYİMİZ
\n
\n Antrenör Yunus Aktaş, Bu minikler bizim herşeyimiz. İçlerinde hem yaz spor okuluna katılan, hem de bizim sürekli çalıştığımız sporcular var. Onlarla deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Ben zamanında ülkeme madalya kazandırmış bir sporcu olarak, onların arasından da bu başarıyı yakalayacakların çıkacağına inanıyorum diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n DENEYİMLİ ANTRENÖRLER
\n
\n Öte yandan Genzlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan Judo Yaz Spor Okulu na ilgi çok yüksek. Antrenörler Sebahattin Zayimoğlu, Fatma Zayimoğlu, Mustafa Balcı, Yunus Aktaş, Bülent Oral, Ayhan Balcı, Ayşin Malkoç, Barış Özen, Canan Adıgüzel ve Cesur Çakır, Yaşar Doğu Spor Salonu, Mete Adanır Spor Salonu ve Kazım Orbay İlkokulu Spor Salonu ile Tekkeköy de minikleri eğitiyor.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşSamsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarSamsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıAdana Demirspor - Samsunspor maçının hakemi belli olduAdana Demirspor - Samsunspor maçının hakemi belli olduSamsun'da korona taraması tamamlandıSamsun'da korona taraması tamamlandıBaşkan Demir: Samsun'daki koku sorunu gelecek yıl tamamen bitecekBaşkan Demir: Samsun'daki koku sorunu gelecek yıl tamamen bitecekSamsun'da sayıları 374 bini aştıSamsun'da sayıları 374 bini aştıSamsun'da simit de zamlandıSamsun'da simit de zamlandı

hızWeb