Millet neredeyse AK Parti orada

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, partisinin her mensubunun milletin içinde olduğunu belirterek, Milletimiz neredeyse AK Parti orada ve orada olmaya devam edecek dedi\r\n

Millet neredeyse AK Parti orada
\n Samsun da esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, her zaman milletin içinde olduklarını söyledi. Demir, AK Parti nin milletin içerisinde olduğu için bu kadar başarılı olduğunu ifade etti. 
\n
\n  
\n
\n MİLLETLE BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ
\n
\n Samsun un İlkadım İlçesi nde esnafı ziyaret eden Demir, AK Parti’nin milletin içinde yer alarak gücünü kazandığını söyledi. Milletin iradesinin AK Parti için önemli olduğunu ifade eden Demir, Bu milletin içinde olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Biz milletin olduğu yerde olmaya devam edeceğiz. Millet neredeyse gidip onlara selam veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Partimiz böyle yaptığı için başarılı olmuştur. Millet neredeyse biz orada olacağız, dinleyeceğiz ve milletin derdini gerçekten onların içinde olarak çözeceğiz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n TÜRKİYE ÖNEMLİ YERLERE GELECEK
\n
\n Gelecekte Türkiye nin çok önemli yerlere geleceğini kaydeden Demir şunları söyledi: Türkiye, sağcısı-solcusu, dinlisi-dinsizi, Alevisi-Sünnisi, hiçbir şekilde ayrımcılığın olmadığı, insanların barış içinde yaşadığı bir ülke haline gelecektir. Eğitimde, sağlıkta, ekonomide önemli reformlar yapılıyor. Bunlar esnafımız, gencimiz, yaşlımız, kadınlarımız ve çocuklarımız için gerçekleşiyor. Yaptığımız bu adımları da milletimizin içinde olduğumuz için biliyoruz. Her fırsatta vatandaşlarımızı dinliyor, talep ve önerileri de dikkate alıyoruz.  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Fındık fiyatları ne kadar? 21 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 21 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıOrdu'da otomobil şarampole yuvarlandı: 1 ölü, 1 yaralıOrdu'da otomobil şarampole yuvarlandı: 1 ölü, 1 yaralıBaba -oğul kazada can verdiBaba -oğul kazada can verdi21 Ekim Çarşamba Samsun hava durumu21 Ekim Çarşamba Samsun hava durumuSamsunspor'da 6 maçta 25 futbolcu forma giydiSamsunspor'da 6 maçta 25 futbolcu forma giydiSamsun'a hasta getirirken bariyerlere çarptı: 2 yaralıSamsun'a hasta getirirken bariyerlere çarptı: 2 yaralıSaman yangını korkuttu Saman yangını korkuttuSamsunspor'un genç futbolcusuna milli davetSamsunspor'un genç futbolcusuna milli davetKarın Ağrıları FMF Hastalığının Habercisi OlabilirKarın Ağrıları FMF Hastalığının Habercisi OlabilirŞafak operasyonunda gözaltına alınan 15 şüpheliden 10'u tutuklandı Şafak operasyonunda gözaltına alınan 15 şüpheliden 10'u tutuklandı

hızWeb