YENİLER ZİRVE DEDİ

Adnan , Ahmet, Taha ile sözleşme yenilenen Musa ile Cemil, takımı zirveye taşımak için tüm güçleriyle mücadele edeceklerini belirterek, Süper Lig e yükselebilmek için yüreğimizi ortaya koyacağız. Canla başla oynayacağız dediler \r\n

YENİLER ZİRVE DEDİ
\n YÜREKLERE SU SERPTİLER 
\n
\n Samsunspor un yeni transferleri geleceğe umutlu bakıyor. 6 yıl aradan sonra tekrar yuvaya geri dönüş yapan Adnan Güngör ün yanı sıra Taha Yalçıner, Ahmet Burak Solakel ve sözleşme yenileyen Musa Aydın ile Cemil Adıcan, Bolu kampında herkesin yüreğine su serpecek açıklamalarda bulundu. 
\n
\n  
\n
\n JABA DA KATILDI, KONUŞMADI
\n
\n Yeni transferlerin arasına bir süredir kampta takımla idmanlara çıkan ve performansı giderek yükselen ancak henüz resmi sözleşme imzalanmayan Jaba nın da katılması dikkat çekti. Ancak Jaba, imza atmadan konuşmasının yanlış anlaşılac ağını söyledi. Kaptanlar Adnan ve Musa ile diğer oyuncular, Samsunspor u zirveye taşımak için mücadele edeceklerini söylediler.
\n
\n  
\n
\n ADNAN-MUSA FAKTÖRÜ 
\n
\n Yıllar sonra yeniden Samsunspor da buluşan kaptanlar Musa Aydın ve Adnan Güngör, takımın havasını bir anda değiştirdi. Geçtiğimiz sezon takım içerisinde yaşanan ağabey sorunu ortadan kalktı. İki futbolcu tüm oyuncularla ilgilenirken saha içerisinde de teknik heyetin gözü kulağı oluyor. 
\n
\n  
\n
\n KOLEJ  TAKIMI HAVASI
\n
\n Takımdaki kolej havasının oluşmasında çok büyük katkıları olan Adnan ve Musa, Samsunspor bizim göz ağrımız. Tüm futbolcular arasında arkadaşlık bağı yardımlaşma üst seviyede.  Biz de bu güzel havayı sezon içerisinde artıya  dönüştürerek takımımızı zirveye taşımak hedefindeyiz diye konuştular. 
\n
\n  
\n
\n YÜREĞİMİZLE OYNAYACAĞIZ  
\n
\n Samsunspor taraftarının başarıya giden yolda takıma destek olmalarının çok büyük önem taşıdığını vurgulayan Adnan, Musa, Cemil, Taha ve Ahmet Burak Solakel,  şunları söyledi.: Bu sezon yep yeni bir Samsunspor olacak. Herşeyin çok daha farklı olacağına inanıyoruz. Futbolcular olarak bizler elimizden geleni yapacağız. 
\n
\n  
\n
\n CANLA BAŞLA MÜCADELE 
\n
\n Hepimiz takımımız için yüreğimizi ortaya koyarak oynayacağız. Samsunspor u başarıya ulaştırma adına ne gerekiyorsa yerine getirmek için mücadele edeceğiz. Bunun için canla başla çalışacağız. Hep birlikte el ele verip Samsusnspor u hak ettiği Süper Lig e çıkartacağız. Buna tüm kalbimle inanıyoruz.  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da 16 yaşındaki oğlu babasını bıçakladıSamsun'da 16 yaşındaki oğlu babasını bıçakladıSamsun'da fırlayan karavan lastiği kazaya sebep olduSamsun'da fırlayan karavan lastiği kazaya sebep olduSamsun'da inşaatın çatısından düşen işçi hayatını kaybettiSamsun'da inşaatın çatısından düşen işçi hayatını kaybettiLunaparkta yangın paniği Lunaparkta yangın paniğiİkinci teröristin vurulma anı ortaya çıktı İkinci teröristin vurulma anı ortaya çıktıMotorlar hırsızı 2 genç çaldıkları motorlarla polisten kaçamadı Motorlar hırsızı 2 genç çaldıkları motorlarla polisten kaçamadıOtomobilin çarptığı aydınlatma direği evin çatısına düştü Otomobilin çarptığı aydınlatma direği evin çatısına düştüVan otlu peynir içinde 106 kilo eroin sevkiyatına NSM darbesi Van otlu peynir içinde 106 kilo eroin sevkiyatına NSM darbesiBakan Selçuk, öğretmenlerin Ağrı'ya ziyaret davetini kırmadı Bakan Selçuk, öğretmenlerin Ağrı'ya ziyaret davetini kırmadıSakarya Üniversitesine isteyen herkese korona testi yapılacak Sakarya Üniversitesine isteyen herkese korona testi yapılacak

hızWeb