BAFRA STADI YENİLENİYOR

Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta mücadele edecek olan 1930 Bafraspor stadının zemin ihalesi yapıldı. \r\n

BAFRA STADI YENİLENİYOR
\n    600 bin liraya yapılan ihale sonucunda çalışmalar 13 Ağustos’ta başlayacak. Gelecek günlerde de tribünlerin ve soyunma odalarının yeniden yapılması için ikinci bir ihale açılacağı öğrenildi. Bafra Şehir Stadı’nda başlayacak alan çim çalışmaları nedeniyle 1930 Bafraspor ilk yarı maçlarını Bafra’da oynayamayacak. 
\n
\n Yapılacak çalışma hakkında bilgi veren Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, “Ekme çim yapılacak. Hollanda’dan getirtilen özel bir malzeme. Bu nedenle çimin oturması için aralık-ocak ayının geçmesi gerekiyor. İyi bir zemine kavuşulması için Bafraspor ilk yarı maçlarını evinde oynayamayacak” dedi.
\n
\n Belediye Başkanı Zihni Şahin ve 1930 Bafraspor Kulübü Başkanı Hüseyin Çamaş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt’un maçların oynanacağı stat konusunda kendilerine yardımcı olmasını istedi. Güven Özyurt ile yapılan görüşmede 1930 Bafraspor’un ilk yarı maçlarını hangi statta oynayabileceği yolunda görüş alışverişi yapıldığı öğrenildi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insBodrum'da bir otelin terasında çıkan yangın korkuttu Bodrum'da bir otelin terasında çıkan yangın korkuttuBaşkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradı Başkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradıTekirdağ'da tonlarca kaçak içki ele geçirildi Tekirdağ'da tonlarca kaçak içki ele geçirildiÜnlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtuldu Ünlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtulduÜnlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtuldu Ünlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtulduKaza sonrası patlayan araçtan son anda çıkarak alevler arasında kalmaktan kurtulKaza sonrası patlayan araçtan son anda çıkarak alevler arasında kalmaktan kurtulMuhtarın aracını kundaklayan hırsızlar azanın samanlarını da ateşe verdi Muhtarın aracını kundaklayan hırsızlar azanın samanlarını da ateşe verdi10 kilometre kaçtıktan sonra yakalanan otomobilde ruhsatız pompalı tüfek çıktı 10 kilometre kaçtıktan sonra yakalanan otomobilde ruhsatız pompalı tüfek çıktıTEM otoyolunda otomobil bariyerlere ok gibi saplandı; 2 ağır yaralı TEM otoyolunda otomobil bariyerlere ok gibi saplandı; 2 ağır yaralı

hızWeb