Samsun kabına sığmıyor

AK Parti Milletvekili Ahmet Yeni, Türkiye’nin ve Samsun’un değişim ve dönüşümünün AK Partili yıllarda başladığını belirterek, “Türkiye ve Samsun artık kabına sığmıyor. Samsun eğitimden ulaşıma sağlıktan spora kadar her alanda büyük hizmetler aldı, almaya

 Samsun kabına sığmıyor
\n AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz ile birlikte Metro Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve 23. Dönem Samsun Milletvekili Fatih Öztürk’ü ziyaret etti. Ziyarete, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez de katıldı. Geçen dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi nde birlikte görev yapan Ahmet Yeni ve Fatih Öztürk, eski günleri yadederken Samsun’un yatırım zengini olduğunu söylediler.
\n
\n  
\n
\n SAMSUN A BÜYÜK HİZMETLER YAPILDI 
\n
\n AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, Türkiye’nin ve Samsun’un değişim ve dönüşümünün AK Partili yıllarda başladığını belirterek, “Türkiye ve Samsun artık kabına sığmıyor. Türkiye bir dünyada adından söz ettiren ülke haline gelirken bu büyük gelişmeden ilimizde nasibini alıyor. Samsun eğitimden ulaşıma sağlıktan spora kadar her alanda büyük hizmetler aldı ve almaya da devam edecek” dedi.
\n
\n  
\n
\n EN GELİŞMİŞ 10 İL ARASINDA OLACAK
\n
\n Metro Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve 23. Dönem AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk ise Samsun’un yakın zamanda Türkiye’nin en gelişmiş 10 ili arasına girmeye aday olduğunu bunun için gerekli olan tüm şartlara sahip olduğunu söyledi.  İşadamı Adnan Ölmez ise, holding olarak yapmayı planladıkları yatırımlar hakkında bilgi verirken, karşılıklı görüş alış verişinde bulundular.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Alacak verecek cinayetiAlacak verecek cinayetiSilahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralıSilahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı7. kattan düşen genç kız hayatını kaybetti7. kattan düşen genç kız hayatını kaybettiİstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu getirenler adliyedeİstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu getirenler adliyedeSamsun'da esrar operasyonu: 2 gözaltıSamsun'da esrar operasyonu: 2 gözaltıFındık fiyatları ne kadar? 23 Ekim Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 23 Ekim Cuma il il güncel fındık fiyatlarıTüfekle kendini vurdu Tüfekle kendini vurduKocaeli'de mobilya atölyesi yandı binada mahsur kalanları itfaiye kurtardı Kocaeli'de mobilya atölyesi yandı binada mahsur kalanları itfaiye kurtardıİki kişinin öldüğü silahlı kavgada tutuklu sayısı 2'ye yükseldi İki kişinin öldüğü silahlı kavgada tutuklu sayısı 2'ye yükseldiBabasını bıçaklayıp komşularına "ambulans çağırın" dedi Babasını bıçaklayıp komşularına "ambulans çağırın" dedi

hızWeb