SAMSUNSPOR DA SON DURUM

Ptt 1. lige son sürat hazırlanan kırmızı beyazlı ekibimiz Samsunspor da son durum.\r\n

SAMSUNSPOR DA SON DURUM
\n Kaptan fit durumda 
\n
\n  
\n
\n Samsunspor takım kaptanı Adnan Güngör, Bolu kampından fit durumda döndü. Kampı çok iyi değerlendiren isimlerden olan tecrübeli orta saha oyuncusu, Hüseyin Kalpar ın da en çok güvendiği oyuncuların başında geliyor. Kalpar ın saha içerisindeki gözü kulağı olan Adnan, yakın arkadaşı Musa ile birlikte takımda birlik beraberliğin oluşmasında çok büyük rol oynadı. 
\n
\n  
\n
\n ---
\n
\n  
\n
\n Hedefe oynayan 
\n
\n Samsunspor olacak 
\n
\n  
\n
\n Kırmızı-Beyazlı ekibin yeni transferleri Ahmet Burak Solakel ve Taha Yalçıner, çok mutlu olduklarını dile getirdiler. Samsunspor un büyük ve sempatik bir kulüp olduğunu bildiklerini belirten iki futbolcu, çok iyi bir ortamla karşılaştıklarını asla pişman olmadıklarını söylediler. Ahmet Burak Solakel ve Taha Yalçıner, Keşke daha önce gelseydik. Ama ilk defa bu sezon başında teklif aldık ve hemen kabul ettik. Çünkü Samsunspor çok büyük camia diye konuştular.  Yeni sezon hazırlıklarına da değinen iki oyuncu, kampın çok iyi geçtiğini hedefe oynayan bir Samsunspor olacağını vurguladı. 
\n
\n  
\n
\n -----
\n
\n  
\n
\n Kalpar memnun 
\n
\n  
\n
\n Yüksek tempoda antrenmanlara rağmen oyuncuların gayretli çalışmasından dolayı memnu olan Hüseyin Kalpar ın yüzü güldü.  Tecrübeli teknik adam, İşimiz çok çalışmak. Kamp boyunca bunu yaptık ve ama hala eksiklerimiz var. Ancak oyuncularım çok gayretli çalıştı. Onlara teşekkür ediyorum dedi 
\n
\n  
\n
\n TEMPO ÇOK YÜKSEKTİ 
\n
\n Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, Bolu da yaptıkları 13 günlük yeni sezon hazırlık kampını değerlendirdi. Futbolcularının çalışma temposundan memnun olan tecrübeli teknik adamın kampın ardından yüzü güldü. İlk günden bu yana büyük aşama kaydettiklerini ifade eden tecrübeli teknik adam, Bolu kampında antrenman temposunun çok yüksek geçtiğini buna rağmen oyuncularının gayretli çalışmasının memnunluk yarattığını dile getirdi. 
\n
\n  
\n
\n İŞİMİZ ÇALIŞMAK 
\n
\n İşlerinin her zaman çok çalışmak olduğunu vurgulayan Kalpar, Kamp boyunca da bunu yatık. Çok çalıştık. Eksiklerimizi giderme adına çalışmalar yaptık, hazırlık maçları oynadık. Ancak hala eksiklerimiz var. Bunları gidermek için son bölümü çok iyi değerlendireceğiz. Ancak oyuncularıma çok teşekkür ediyorum. Çünkü antrenmanlar yüksek tempoda geçmesine rağmen oyuncularımız çok gayretli çalıştı diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n ----
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n ŞİMDİ TATİL ZAMANI 
\n
\n  
\n
\n Kırmızı-Beyazlı ekibin Bolu da 13 gün süren ve oldukça yorucu geçen 2. etap hazırlık kampı sona ererken teknik kadro ile futbolcular 3 günlük tatile çıktı 
\n
\n  
\n
\n 3 GÜN İZİN 
\n
\n Samsunspor un 2. etap hazırlık kampı sona erdi. Sezon hazırlıklarına 5 Temmuz da Samsun da başlayan Kırmızı-Beyazlı ekip, daha sonra 16 Temmuz da 2. etap için Bolu Koru Otel e gitti. Bolu da 13 gün boyunca yorucu antrenman yapan ve hazırlık maçları oynayan Samsunspor, dün tatile çıktı. Kampın son antrenmanı da dün sabah gerçekleşti. Yaklaşık 1 saatlik çalışmanın ardından yapılan kahvaltıdan sonra teknik kadro ve futbolcular,  3 gün sürecek olan izine çıktı. 
\n
\n  
\n
\n TOPBAŞI PERŞEMBE
\n
\n Kırmızı-Beyazlı oyuncuların bir bölümü Bolu dan memleketlerine gitti.  Diğerleri ise kulübe ait otobüsle Samsun a döndü. Futbolcular birbirleriyle vedalaşırken aynı zamanda tavsiyelerde de bulundular.  Kaptanlar Adnan Güngör ve Musa Aydın, takım arkadaşlarına tatillerini iyi geçirmelerini söyledi. Öte yandan Samsunspor, perşembe günü öğleden sonra Nuri Asan Tesisleri nde toplanacak ve sezon hazırlıklarına kaldığı yerden devam edecek. 
\n
\n  
\n
\n Kampın sona ermesinin ardından bazı oyuncular memleketlerine giderken, diğerleri ise Samsun a döndü. 
\n
\n  
\n
\n ----
\n
\n  
\n
\n Personele övgü 
\n
\n Kırmızı-Beyazlı ekibin personeli Bolu kampında da görevlerini başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşadı.  Kulübün sağlık ekibi ve malzemeciler adeta gecelerini gündüzlerine katarak çalıştı. Kamp sonunda ise Futbol Şube Sorumlusu Nihat Soğuk ve teknik heyet personele teşekkür etti. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşSamsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarSamsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıBaşkan Demir: Samsun'daki koku sorunu gelecek yıl tamamen bitecekBaşkan Demir: Samsun'daki koku sorunu gelecek yıl tamamen bitecekSamsun'da korona taraması tamamlandıSamsun'da korona taraması tamamlandıAdana Demirspor - Samsunspor maçının hakemi belli olduAdana Demirspor - Samsunspor maçının hakemi belli olduSamsun'da sayıları 374 bini aştıSamsun'da sayıları 374 bini aştıSamsun'da simit de zamlandıSamsun'da simit de zamlandı

hızWeb