Gidecek mi kalacak mı?

Samsunspor ile sözleşmesi devam etmesine rağmen izin alıp hem Samsun da ki hazırlıklara hem de Bolu da yapılan kamplara katılmayan Roberts, nihayet geri dönüyor.

Gidecek mi kalacak mı?
\n Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ın kadroda düşünmediği tecrübeli futbolcu, yönetimle görüşme yapmak üzere bugün Samsun a geliyor. Sözleşmesi devam eden Roberts ile yönetim masaya oturacak ve sıkı bir pazarlık içerisine girecek. Kırmızı-Beyazlılar, Roberts ın sözleşmesini feshetmeden 3. yabancı oyuncu transferini gerçekleştiremiyor. Bunun için Robers la yapılacak görüşme kritik önem taşıyor. 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Fındık fiyatları ne kadar? 22 Ekim Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 22 Ekim Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıSamsunspor'un rakibi Covid 19Samsunspor'un rakibi Covid 19Samsunspor'da vasat oyun, iyi sonuçSamsunspor'da vasat oyun, iyi sonuçSamsun'da 7 kilo esrarla yakalanan 3 kişi tutuklandıSamsun'da 7 kilo esrarla yakalanan 3 kişi tutuklandı'Samsun Yat Limanı Atakum Kumsalını Yok Edecek''Samsun Yat Limanı Atakum Kumsalını Yok Edecek'Başına taşla vurup öldürdü, kayalıklardan attıBaşına taşla vurup öldürdü, kayalıklardan attıSamsun'da fırıncılar da şaştı kaldıSamsun'da fırıncılar da şaştı kaldıSamsun'da bu öğretmenlerin hakları ödenmezSamsun'da bu öğretmenlerin hakları ödenmezSamsunspor - Keçiörengücü 6. randevuya çıkacaklarSamsunspor - Keçiörengücü 6. randevuya çıkacaklarSamsun'da araç pert oldu, kimsenin burnu bile kanamadıSamsun'da araç pert oldu, kimsenin burnu bile kanamadı

hızWeb