KUZENLERİN ŞAMİYONLUK FORMÜLÜ

Teyze çocukları olan kaleci Atilla ile stoper Cemil Adıcan, Samsunspor u başarısı için herkesin tek yürek olması gerektiğini söyledi. Kuzenler, Başarı için önemli etkenler var. Tüm şehir birlik beraberlik içinde el ele vermeli. Samsun takımına sahip çıkm

 KUZENLERİN ŞAMİYONLUK FORMÜLÜ
\n DOBRA DOBRA KONUŞTULAR 
\n
\n Geçtiğimiz sezonun devre arasında yolları Samsunspor da kesişen teyze çocukları kaleci Atilla Özmen ile stoper Cemil Adıcan, bu yıl da takımın başarısı için ter dökecek. Atilla  3 sezondur Kırmızı-Beyazlı ekibin başarısı için çaba harcarken, Cemil Adıcan ise geçen sezonun devre arasında Karşıyaka dan Samsunspor a transfer oldu. Yürekli oynayan iki kuzeninde takıma katkısı çok büyük. 
\n
\n  
\n
\n KENDİLERİNE GÜVENLERİ TAM  
\n
\n Kuzenler bu sezon için oldukça iddialı. Takım açısından geçtiğimiz sezon yaşanılan sıkıntılı dönemi geride bırakıp yep yeni bir sayfa açmak hedefinde iki oyuncu da. Atilla kale de Cemil Adıcan ise savunmada önemli isimlerle forma rekabeti içerisinde olacak. Ancak kuzenlerin bu konuda endişesi yok. Onların kendine güvenleri  tam. Açıkcası kamp döneminde bunu net bir şekilde gösteren teyze çocukları arkadaşımız Muhammet Çavuşoğlu na özel açıklamalarda bulundular.    
\n
\n  
\n
\n ÇEKİNMEM HIRS YAPARIM 
\n
\n İlk söz kaleci Atilla Özmen de. Soner ve Hasan Hüseyin ile müthiş bir rekabet yaşayan Atilla, çekinmediğini aksine bu durumun kendisini daha çok hırslandırdığını ifade etti. Soner ile çok iyi dost olduklarını vurgulayan Atilla Özmen, şunları söyledi: Saha içerisinde rakibiz ama dışarı da dostuz. Rekabet edeceğiz tabii ki. Şimdi aramıza Hasan Hüseyin de katıldı. Kalede rekabet daha da arttı. Ama bu durum beni pes ettirmiyor. Aksine çok daha hırslandırıyor. Forma konusunda kendime güvenim tam.  
\n
\n  
\n
\n BAŞARI İÇİN ETKENLER VAR 
\n
\n Erdoğan Özdoğan hocamızla yeni bir sayfa açtım. Bizimle ağabey kardeş gibi. Ondan kısa sürede çok şey öğrendim. İletişimi süper. Bir hata yaptığımızda bunu çok güzel bir şekilde anlatıyor. Biz de bir daha o hatayı tekrarlamamak için elimizden geleni yapıyoruz. Takımımızın hedefi Süper Lig.  Bu hedefe giden yolda önemli etkenler vardı.
\n
\n  
\n
\n TEK YÜREK OLUNMALI 
\n
\n Yönetim. teknik kadro, futbolcu, taraftar, basın bir bütün olmalı. Açıkçası tüm şehir tek yürek olmalı. Çünkü takım içerisinde  birlik beraberlik  olgusu oluştu. Tam bir kolej takımı gibiyiz. Şehirde bütünleşip el ele verdiği zaman Samsunspor un önünde kimse duramaz. Bu büyük camianın yeri Süper Lig. Samsunspor Süper Lig e yakışıyor. İnşallah bu sezonda bunu başaracağız.  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n O BİR SAVAŞÇI 
\n
\n Sahadaki mücadeleci yapısıyla savaşçı kalabını alan Cemil Adıcan, Samsunspor için yüreğini ortaya koyarak oynuyor. Geçtiğimiz sezon bir çok maçta tekmeye kafa uzatan 25 yaşındaki stoperin forma konusunda içi çok rahat.  Çünkü kendine çok güveniyor. Cemil de kuzeni Atilla gibi birlik beraberlik konusuna değindi, bu durumun takımı Süper Lig e çok daha kolay çıkabileceğini vurguladı. 
\n
\n  
\n
\n EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ  
\n
\n Samsunspor da çok mutlu olduğunu ifade eden Cemil, Samsunspor, çok büyük camia. Çok sempatik bir kulüp. Geçen sezon teklif yapıldığı zaman tereddüt etmeden kabul ettim. Burada olmaktan mutluyum. İnşallah takımımızı hak ettiği yerlere taşıyacağız. Ben elimden gelenin en iyisini yapacağım, takım arkadaşlarımda aynı şekilde mücadele edecektir diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n ŞEHİR SAHİP ÇIKMALI 
\n
\n Hedef Süper Lig diyen Cemil Adıcan, Biz takım olarak böyle inanıyoruz. Bunun için mücadelemizi sonuna kadar vereceğiz. Yalnız Atilla nın da dediği gibi birlik beraberlik olmalı tüm şehirde. Bu çok önemli. Şehir takımına  sahip çıkarsa, Samsun tek yumruk olursa başarı kaçınılmaz olur. Biz futbolcular olarak sahada görevlerimizi eksiksiz yerine getireceğimize inanıyorum dedi. 
\n
\n  
\n
\n MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU
\n
\n   
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da sokak ortasında yere yığılan 14 yaşındaki çocuk kurtarılamadıSamsun'da sokak ortasında yere yığılan 14 yaşındaki çocuk kurtarılamadıSamsunspor'da önce yenilenme sonra izinSamsunspor'da önce yenilenme sonra izinFeci kaza: 2 ölü, 9 yaralıFeci kaza: 2 ölü, 9 yaralıSamsun'da uyuşturucu hap operasyonu: 3 gözaltıSamsun'da uyuşturucu hap operasyonu: 3 gözaltıSamsun'da yakalanan hap tacirleri adliyedeSamsun'da yakalanan hap tacirleri adliyede11 suçtan aranıyordu Samsun'da baskında yakalandı11 suçtan aranıyordu Samsun'da baskında yakalandıSamsun'da balık fiyatlarıSamsun'da balık fiyatlarıBalkondan düşen çocuk ağır yaralandı Balkondan düşen çocuk ağır yaralandıSigara vermeyen şahsı cam şişeyle yaraladılar Sigara vermeyen şahsı cam şişeyle yaraladılarSeyir halindeki otomobilden ateş açıldı: 1 yaralı Seyir halindeki otomobilden ateş açıldı: 1 yaralı

hızWeb