Büyük bir aileyiz

AK Parti Milletvekili Ahmet Yeni, Karadeniz’in en büyük meydanını Baframıza kazandırdık ama görüyorum ki bu meydan bile AK Parti ailesi için yetersiz kalıyor. Muhteşem bir kalabalık var, bizler büyük bir aileyiz dedi\r\n

 Büyük bir aileyiz
\n Samsun’un Bafra İlçesi nde AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından Yeni Kent Meydanı nda düzenlenen iftar yemeğine, Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Bafra Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, AK Parti il ve ilçe teşkilatı üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.  Yemek öncesi AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni vatandaşlara kendi eliyle yemek dağıttı ardından ise Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İl Başkanı Fuat Köktaş ve Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ile birlikte yemeğe katılanları tek tek dolaşarak sohbet etti.
\n
\n  
\n
\n ORUÇLARINI AÇMADILAR
\n
\n Yemek dağıtımının bir müddet gecikmesi üzerine ezan okunmasına rağmen Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş ve Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin vatandaşlara yemek dağıtımı bitene dek tabldotlara dokunmadılar. Ancak yemek dağıtımı bitince oruçlarını birlikte açtı.
\n
\n  
\n
\n MUHTEŞEM KALABALIK 
\n
\n İftar sonrası İlçe Müftüsü Bürhan Keleş tarafından yapılan duanın ardından İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve Başkan Zihni Şahin yemeğe katılanla teşekkür etti.  AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, Karadeniz’in en büyük meydanını Baframıza kazandırdık ama görüyorum ki bu meydan bile AK Parti ailesi için yetersiz kalıyor. Muhteşem bir kalabalık var, bizler büyük bir aileyiz. Şimdiden herkesin mübarek Kadir gecesini ve Ramazan bayramını kutluyorum dedi.
\n
\n  
\n
\n GERİSİ TEFERRUAT
\n
\n AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş ise yaptığı konuşmada, Üretimin olduğu yerde umut, bereket, iyi beklentiler var. Göç de var ama göç umuda, aşa, işe, emeğe geliyor. Bunu berekete geçirebilmek için de o talebi iyi görmek ve gereken yapısal dönüşümleri başarmak durumundayız. Baktığınız zaman her bir organize sanayi büyük bir şehir. Bu şehrin içinde kadınıyla erkeğiyle yaşlısıyla genciyle engellisiyle engelsiziyle herkes kalkınmanın içinde. Bu anlamda hükümetimiz ekonomik kalkınmayı referans aldı. Güven ve istikrarın, birlik ve beraberliğin sağlandığı bir Türkiye nin aşamayacağı hiçbir sorun yoktur.  Başımızı yastığa koyduğumuz zaman, bir eser çıkarmanın, bir ürün yapmanın, ülkenin geleceğine yönelik bir şey yapmanın, vatana, millete hizmet etmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bize bu yetiyor. Her zaman ne dedik, tek vatan, tek devlet, tek bayrak, tek millet, gerisi teferruat. Bu ülke için her biriniz nerede doğmuş olursanız olun, hangi çevrede yaşamış olursanız olun, her biriniz burada bu ülkenin en asli parçası, vazgeçilmez kilometre taşısınız. Siz birbirinize kenetlendiğinizde zaten Türkiye üzerinde oyun kuranlar, oyun kurmaya çalışanların hepsi avucunu yalayacak diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n Ümit CEYLAN 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

2 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

3 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

4 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

5 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

6 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

hızWeb