Her ilçede eseri var

Bakan Suat Kılıç, 8 günlük Samsun ziyaretinde 20 farklı tesisi gezip bunların bazılarını da açacak. Pazar günü 33 bin kişilik yeni stadın temelini atacak olan Bakan Kılıç, Çarşamba daki 5 bin kişilik yeni stat, Canik Cimnastik Salonu ile Kavak ve Salıpaza

Her ilçede eseri var
\n  
\n
\n  
\n
\n BUGÜN BAFRA DA
\n
\n Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Ramazan Bayramı nın ilk gününe kadar Samsun da. Dün Atakum da yapımı süren Atakum Gençlik Merkezi inşaatını inceleyen Bakan Kılıç, Samsun dan ayrılacağı 8 Ağustos perşembe gününe kadar bir çok programa katılacak. Bugün Bafra ya geçecek olan Bakan Kılıç, 2.200 kişilik spor salonu ve gençlik merkezi inşaatını inceleyecek. Ardından Alaçam da da bir dizi ziyarette bulunacak olan Bakan Kılıç, suni çim saha ve gençlik merkezini gezip, çalışmalar hakkında bilgi alacak. 
\n
\n  
\n
\n SAMSUNSPOR UN
\n
\n BEKLEDİĞİ GÜN
\n
\n Bakan Suat Kılıç, arazi bulunamadığı için ne suni çim sahası ne de spor salonu olmayan Yakakent e geçip, bakanlığın satın almayı düşürdüğü arazileri gezecek. Bakanlık Yakakent e futbol sahası ve 250 kişilik spor salonu yapmayı planlıyor. Gençlik Merkezi ziyaretiyle Yakakent gezisine son verecek olan Bakan Kılıç, Atakum Yüzme Havuzu ve gençlik merkezini gezip günü noktalayacak. Bakan Kılıç, pazar günü ise saat 14.00 de 33 bin kişilik yeni stadın temelini atacak ve tadilatı süren kamp eğitim merkezini gezecek. 
\n
\n  
\n
\n ÇARŞAMBA YA STAT
\n
\n İlçeleri de tek tek ziyaret edecek olan Bakan Kılıç salı günü Terme ye geçip suni çim saha ve gençlik merkezini, Salıpazarı nda da yine suni çim sahayı inceleyecek. Çarşamba ya yapılan 5 bin kişilik Çarşamba Stadı nın da açılışını gerçekleştirecek Bakan Suat Kılıç, gençlik merkezi ve Dikbıyık ta yapımı süren suni çim saha ile seyircisiz spor salonu hakkında yetkililerden bilgiler alacak. Çarşamba günü Asarcık taki suni çim sahayı inceleyin Kavak takini de açacak olan Bakan Suat Kılıç, Kavak taki 500 kişilik spor salonu için düşünülen araziye göz atacak. 
\n
\n  
\n
\n CİMNASTİK TE AÇILIŞ
\n
\n Çarşamba akşamı da Ladik e gidip mevcut tesisleri inceleyen olan Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, bayramın ilk günü, Samsun turundaki son gününde ise Canik Cimnastik Salonu nun açılışını yapıp, burada bayramlaşmaya katılacak. bu açılışın ardından Samsunspor u ziyaret edecek olan Bakan Kılıç, Kırmızı- Beyazlı takımın bayramlaşmasında da yer aldıktan sonra, şehirden ayrılacak. Bakan Kılıç 8 günlük Samsun gezisinde 2 stat, 7 suni çim saha, 6 gençlik merkezi, 4 salon, 1 kamp merkezi bir de havuz incelemiş olacak. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

1 Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

2 Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

3 Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

4 Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

5 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

6 Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

7 Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

8 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

9 Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

hızWeb