Arslan ailesini Allah korudu

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müşaviri Ahmet Arslan’ın İlkadım İlçesi Cedit Mahallesi ndeki evinde yangın çıktı. Arslan ailesi, evin kullanılamaz hale geldiği yangından büyük bir şans eseri yara almadan kurtuldu\r\n\r\n

 Arslan ailesini Allah korudu
\n  
\n
\n Samsun da 13 yıl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Samsun İl Müdürü olarak hizmet veren ve daha sonra Bakanlık Müşaviri olarak atanan Ahmet Arslan’ın İlkadım İlçesi Cedit Mahallesi ndeki evinde beyaz eşyanın alev alması sonucu yangın çıktı. AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Arslan ailesinin evine giderek, geçmiş olsun dileklerini iletti. 
\n
\n  
\n
\n CANIMIZI ZOR KURTARDIK
\n
\n Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte evi yanan Ahmet Arslan ı ziyaret etti. Arslan, yangının evdeki buzdolabından kaynaklandığını ve kısa sürede evi tamamen sardığını söyledi. Evin yanan yerlerini Demir e gösteren Arslan, Sahurdan sonra yattık. Yaklaşık bir saat sonra evin yandığını gördük. Çocukları da kaldırıp, evi terk ettik. İtfaiye ekipleri gelerek, yangına müdahale etti. Canımızı zor kurtardık. Eşyalarımızın çoğu yandı. Allaha şükür bizlere bir şey olmadı. Bizleri bu acı günümüzde yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ederim dedi. 
\n
\n  
\n
\n ARKANIZDA HAYIR DUASI VAR
\n
\n Yangını haber alır almaz eve giden Milletvekili Demir de, yangının büyüklüğüne rağmen aileden kimseye bir şey olmayışının mucize olduğunu söyledi. Arslan ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileten Demir, Samsun da oldukça başarılı ve güzel hizmetlere imza atan bir bürokratımızın başına elim bir kaza geldi. Yangın haberini alır almaz buraya geldik. Küçük çaplı bir yangın olduğunu düşünüyordum fakat neredeyse evin tamamı ve eşyalar küle dönmüş. Bu büyük faciadan, can kaybı olmadan çıkılması Allah ın takdiridir. Siz gibi başarılı bir bürokratın arkasında, milletin hayır duası var. İnşallah kısa sürede toparlanır ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

1 Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

2 Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

3 Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

4 Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

Genç kız sokak ortasında öldürüldü

5 Genç kız sokak ortasında öldürüldü

Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

6 Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

İş adamı kazada hayatını kaybetti

7 İş adamı kazada hayatını kaybetti

Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

8 Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

Fındık fiyatları ne kadar? 28 Mayıs Perşembe il il güncel fındık fiyatları

9 Fındık fiyatları ne kadar? 28 Mayıs Perşembe il il güncel fındık fiyatları

28 Mayıs Perşembe Samsun hava durumu

10 28 Mayıs Perşembe Samsun hava durumu

hızWeb