Samsun için biz olmalıyız

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti nin büyük bir aile olduğunu belirterek, AK Parti Türkiye nin partisidir, bu milletin kendisidir. Samsun için, başarı için birlikte çalışmalıyız, ben değil, biz olmalıyız dedi\r\n

Samsun için biz olmalıyız
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, eski Tekkeköy Belediye Başkanı Mustafa Yücel ve ailesinin, belediye meclis üyelerine, ilçe halkına verdiği iftar yemeğine katıldı. Yoğun katılımın olduğu ve Türkiye Şoförler ve Otobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Aydın Karmil ile Canik Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay ın da bulunduğu iftar yemeğinin ardından konuşan Başkan Genç, birlik-beraberlik mesajı verdi. AK Parti nin 150 yıllık bir davanın adı olduğunu ifade eden Başkan Genç, AK Parti, Selçuklu coğrafyasının, 4 kıtaya yayılan 600 yıllık Osmanlı Devleti’nin, 89 yıllık Cumhuriyetimizin birikimi üzerinde yükselmiş bir siyasi harekettir. AK Parti Türkiye nin partisidir, 75 milyonun partisidir. AK Parti bu milletin ta kendisidir dedi. 
\n
\n  
\n
\n BİRLİKTE ÇALIŞMALIYIZ
\n
\n Ortak aklı her zaman önemsediklerini de belirten Başkan Genç, Bakın paylaşmanın ve dayanışmanın simgesi Ramazan ayında iftar sofralarında biraraya geliyoruz. Bu dayanışma ve birlik-beraberlik her zaman olmalı. Şehrimiz için birlikte çalışmalıyız. Ben değil, Biz olmalıyız. Hepimiz bu şehirde yaşıyoruz ve bu şehirde yaşayan herkesin Samsun un menfaatleri konusunda söz hakkı olmalı diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n MİLLETİN HİZMETKARIYIZ
\n
\n Siyasetçinin halkla bütünleşmesi gerektiğine dikkat çeken Başkan Genç, Biz sorunlu siyaset değil, sorumlu siyaset yapıyoruz. Halkımızla bütünleşiyoruz, halkımızın derdiyle dertleniyoruz. Biz 9,5 yıldır halkımızla, teşkilatımızla uyumlu çalıştık. Çünkü biz başarının birlikte olacağına inanıyoruz. Millete hizmetkarlığı en başından itibaren bir görev, bir sorumluluk olmanın ötesinde ibadet şuuruyla yerine getirmeye çalıştık. Halka hizmeti Hakk a hizmet gördük dedi.
\n
\n  
\n
\n TEKKEKÖY ÜN POTANSİYELİ YÜKSEK
\n
\n Herkese eşit mesafede olduklarını da ifade eden Başkan Genç, şunları söyledi: Tekkeköy ilçemiz Samsun un hem en köklü tarihe sahip ilçelerinden birisi. Ayrıca Samsun un bütün sanayi kuruluşları bu ilçemizde. Yani Tekkeköy şehrimize ekonomik anlamda can veren bir ilçe. Ulaşım koşulları, genç, dinamik nüfusu, sanayi alanları, tarihi ve turistik mekanları ile potansiyeli yüksek olan Tekkeköy, bunlar değerlendirildiğinde sıçrama yapacaktır. Birlik-beraberlik içerisinde Tekkeköy ü de şaha kaldıracağımıza inanıyorum. Samsun un 17 ilçesi ile birlikte büyümeli. Bu anlamlı gecede bizleri buluşturan Mustafa Yücel ve ailesine teşekkür ediyorum.  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da kadro netleşiyor

1 Samsunspor'da kadro netleşiyor

Samsun Türkiye'de 4. sırada

2 Samsun Türkiye'de 4. sırada

Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

3 Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

4 Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

Boyayı, yoğurt zannederek yedi, Samsun'da kurtarılamadı

5 Boyayı, yoğurt zannederek yedi, Samsun'da kurtarılamadı

Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

6 Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

7 Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Samsun'da kayıp genç bulundu

8 Samsun'da kayıp genç bulundu

Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

9 Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

10 Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

hızWeb