Daha güçlü olmalıyız

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, İlkadım İlçe Teşkilatı üyelerine, Dünyadaki mazlumların sesi olmak için Türkiye nin daha güçlü olması gerek. Bunun için de sizlerin çok çalışması lazım dedi\r\n

 Daha güçlü olmalıyız
\n Partisinin İlkadım İlçe Teşkilatı üyeleriyle iftar yapan AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Güçlü Türkiye çağrısı yaptı. Dünyanın çeşitli yerlerinde müslümanlara zulüm yapıldığını söyleyen Demir, teşkilat mensuplarının çok çalışması gerektiğini söyledi. 
\n
\n  
\n
\n ÇOK ÇALIŞMALIYIZ
\n
\n İftarda kısa bir konuşma yapan İlkadım İlçe Başkanı Kurnaz, Yakında bir seçim maratonu başlayacak. Bunun için şimdiden çalışmalarımızı yürütüyoruz. Teşkilat olarak, nüfus yoğunluğumuzu göze aldığımızda çok çalışmamız gerektiğini görüyoruz. Seçimlerde İlkadım ı tekrar AK Partili yapmak için elimizden geleni yapmalıyız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ESKİ TÜRKİYE DEĞİL
\n
\n Milletvekili Demir ise, Suriye ve Mısır daki olaylara değinerek, Müslümanların öldürüldüğünü, kardeşin kardeşe vurdurulduğunu kaydetti. Demir, Bir tarafta Mısır daki gelişmeler, diğer tarafta Suriye deki gelişmeler bizleri derinden üzmektedir. İnşallah kısa sürede sular durulur ve hak yerini bulur. Bu ülkelerin yanı sıra Afganistan da da yaşanan olaylar, ülkemize sığınanların sayısını artırıyor. Bugün binlerce sığınmacıya devlet olarak kucak açtık. Türkiye artık eski Türkiye değil. Bir zamanlar bizlere yardım eli uzatan bu kardeşlerimize kapımızı kapatamayız diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK
\n
\n Türkiye nin her zamankinden çok güçlü olmaya ihtiyacı olduğunu belirten Demir şunları söyledi: Bugün Türkiye güçlü olmasaydı, Suriye de, Mısır da, Afganistan da, Myanmar da daha çok Müslüman kanı akardı. Bunun için çok çalışmalıyız. Türkiye artık dünyadaki mazlumların sesi haline geldi. Bunun için de teşkilat olarak çok çalışmalı, Samsun dan AK Parti ye gereken desteği çıkartmalıyız. Devrim niteliğinde atılan adımları, eğitimden sağlığa, ulaşımdan altyapıya hayata geçirdiğimiz projeleri halka anlatmalıyız. Artık kaybedecek zamanımız yok. Güçlü Türkiye de daha mutlu olacağız. Bizi zayıflatma gayreti içinde olanlara karşı da dayanışma içinde olmalıyız.  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

1 Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

Trafik kazasında korkutan kimyasal madde sızıntısı

2 Trafik kazasında korkutan kimyasal madde sızıntısı

Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

3 Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

4 Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

Adana'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı

5 Adana'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı

55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

6 55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

7 Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 2 yaralı

8 Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 2 yaralı

Motosikletle domuza çarpan vatandaş hayatını kaybetti

9 Motosikletle domuza çarpan vatandaş hayatını kaybetti

hızWeb