Nice bayramlara

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, AK Parti Samsun Teşkilatının bayramlaşma programına katıldı. Bakan Kılıç, Allah bizleri birlik ve beraberlik içerisinde, sevgi ve kardeşlik bağlarımızı kuvvetlendirerek daha nice bayramlara kavuştursun temennisinde bul

Nice bayramlara
\n Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, AK Parti Samsun Teşkilatının bayramlaşma programına katıldı. Bakan Kılıç, beraberindeki AK Parti Samsun milletvekilleri Ahmet Yeni, Çağatay Kılıç, Mustafa Demir ile Büyük Şehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,  AK Parti MKYK üyesi Ahmet Demircan, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş ve çok sayıda partiliyle katıldığı bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, partililerin bayramını tebrik ederek, Allah bizleri birlik ve beraberlik içerisinde, sevgi ve kardeşlik bağlarımızı kuvvetlendirerek daha nice bayramlara kavuştursun. Birliğimizi bozmasın, daim etsin. Atakum ilçemizde yaşanan su baskınları nedeniyle zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum dedi.
\n
\n  
\n
\n SIRA DIŞI İFTARLAR YAPTIK
\n
\n Bir hafta içinde Samsun da benzerine az rastlanan türden bir teşkilat çalışması gerçekleştirdiklerini vurgulayan Kılıç, şunları kaydetti:
\n
\n Ayvacık ilçemize sadece ziyarette bulunamadık. Ayvacık ilçemizle ilgili helalleşmeyi inşallah ilk gelişimizde ikmal etmiş olacağız, Ayvacık a yetişemedik. Bir hafta içinde hep beraber 16 ilçemizi ziyaret ettik, vatandaşımızı dinledik, sorunları not ettik. Bu çok önemli. AK Parti İl Başkanlığı bu ramazan çok sıradışı, iftarın rekoru olmaz ama gerçekten çok sıradışı bir iftar programı gerçekleştirdi Büyük Şehir Belediye Başkanlığımız ile birlikte.  Bu sayıda insanımızı iftar sofrasında bir araya getirebilmek, bu sıkışık zamanda insanlarımızı aynı masaya oturtabilmek, aynı çorbaya kaşık sallatabilmek, aynı duaya amin dedirtebilmek kolay değil.
\n
\n Bakan Kılıç, daha sonra AK Parti Tekkeköy İlçe Teşkilatında partililerle ve Canik Belediyesinde vatandaşlarla bayramlaştı. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

1 Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

2 Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

3 Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

4 Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

Kontrolden çıkan otomobil yol kenarına bırakılan dorseye çarptı: 2 ölü

5 Kontrolden çıkan otomobil yol kenarına bırakılan dorseye çarptı: 2 ölü

Karşı şeride geçen otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

6 Karşı şeride geçen otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

7 Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

8 Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

9 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

10 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

hızWeb