HELALLEŞME ÇAĞRISI

Bayramlaşma töreninde Samsunspor dan alacağı bulunan eski yöneticilere Helalleşme çağrısında bulunan Bakan Suat Kılıç, Bizim, Bugün bayram helelleşelim diye bir sloganımız var. Kulüpten alacağı olan eski yöneticilere Samsunspor un başarılı olacağı şa

HELALLEŞME ÇAĞRISI
\n Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, her zaman maddi manevi destekte bulunduğu Samsunspor Kulübü ndeki bayramlaşma törenine katıldı. Bakan Kılıç,  Nuri Asan Tesisleri nde gerçekleşen bayramlaşma törenine AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş ve beraberindekilerle geldi. Samsunspor Başkanı Emin Kar, yönetim kurulu üyeleri, teknik kadro ve personelle bayramlaşan Bakan Suat Kılıç, Samsunspor a zor günlerinde destek olanların unutulmayacağını belirtti, kulüpten alacağı olan eski yöneticilere de Helalleşme çağrısında bulundu. 
\n
\n  
\n
\n NE GEREKİYORSA YAPILDI 
\n
\n Gerek bakanlığı gerekse milletvekilliği döneminde Samsunspor adına yapılması gereken ne varsa yerdine getirdiğini  ifade eden Bakan Suat Kılıç, 11 yıldır milletvekiliyim. Bu dönemde Samsunspor için üzerime düşen ne varsa yerine getirdim. Valimiz Hüseyin Aksoy, Ak Parti İl Başkanımız Fuat Köktaş ın da çok önemi katıları oldu.  bazı işadamlarımızda zor günlerde katkıları oldu. Samsunspor a sahip çıkanlar asla unutulmayacaktır dedi. 
\n
\n  
\n
\n ALACAKLILARA SESLENDİ  
\n
\n Bayramlaşma töreninde Samsunspor dan alacağı bulunan eski yöneticilere de Helalleşme çağrısında bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, İnşallah bayram tadında bir sezon geçiririz. Çok güzel bir aile oluruz. Bizim, Bugün bayram helelleşelim diye bir sloganımız var. kulüpten alacağı olan eski yöneticilere Samsunspor un başarılı olacağı şartına dayalı olarak helalleşelim çağrısında bulunuyorum diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n FUTBOLCULARA MESAJ  
\n
\n Tek tek bayramlaştığı futbolculara da motive edici mesajlar veren Bakan Kılıç, şunları söyledi: Sizlere güveniyoruz. Her maçta yüreğini orta koyarak performansını sürekli üst seviyede tutarak oynayacağınıza yürekten inanıyoruz. Alacağınız başarı sonuçlarla sizlere olan güven dahada artacaktır. O zaman Samsunsporla ilgili kaygısı olmayan Samsunlularda gelirler ve destek konusunda bizim yapabileceğimiz ne var derler. Kulübün anahtarı açacak olan sizlersiniz. Sizinle beraberiz, yanınızdayız. Sizleri seviyoruz. Ancak hocanızı daha çok seviyoruz.   
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Askeri araç uçuruma yuvarlandı: 2 asker şehit, 7 asker yaralı

1 Askeri araç uçuruma yuvarlandı: 2 asker şehit, 7 asker yaralı

Eve çağırdığı hayat kadınları tarafından soyuldu

2 Eve çağırdığı hayat kadınları tarafından soyuldu

Arnavutköy'de müşterilerin olduğu lokantaya silahlı saldırı

3 Arnavutköy'de müşterilerin olduğu lokantaya silahlı saldırı

Polisin kaza yapan alkollü sürücü ile imtihanı

4 Polisin kaza yapan alkollü sürücü ile imtihanı

Düzce'de otomobile silahlı saldırı

5 Düzce'de otomobile silahlı saldırı

Samsun'daki 'Leylek Ormanı'nın sakinleri yavrularını büyütüyor

6 Samsun'daki 'Leylek Ormanı'nın sakinleri yavrularını büyütüyor

02 Haziran Salı Samsun hava durumu

7 02 Haziran Salı Samsun hava durumu

İzmir'de kundaklandığı ileri sürülen servis minibüsü yanarak küle döndü

8 İzmir'de kundaklandığı ileri sürülen servis minibüsü yanarak küle döndü

Fındık fiyatları ne kadar? 02 Haziran Salı il il güncel fındık fiyatları

9 Fındık fiyatları ne kadar? 02 Haziran Salı il il güncel fındık fiyatları

Kayseri'de DEAŞ operasyonu: 3 gözaltı

10 Kayseri'de DEAŞ operasyonu: 3 gözaltı

hızWeb