Güçlü Türkiye rahatsız ediyor

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Ülkemiz sevgiyle güçleniyor, dünyaya ne kadar güçlü bir Türkiye olduğunu gösteriyor. Tabi bu birilerini rahatsız ediyor. Türkiye’nin güçlenmesini istemeyenler her yolu deniyor,

 Güçlü Türkiye rahatsız ediyor
\n AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Ramazan Bayramı nedeniyle ilçelerdeki bayramlaşma programlarına katıldı. Asarcık ilçesinden başlayan bayramlaşma programları, Kavak, Ladik, Havza ve Vezirköprü ilçelerinde gerçekleştirildi. AK Parti İl Başkan Yardımcıları İrfan Kalyoncu, Salih Çelik, Erol Köroğlu, yönetim kurulu üyesi Erkan Dost’un eşlik ettiği milletvekili Mustafa Demir, ilçe başkanları, partili belediye başkanları, vatandaşlar ve teşkilat üyelerince karşılandı. İlçelerde partililer ve vatandaşlarla tek tek bayramlaşan Demir, geniş katılımın olduğu ziyaretlerde açıklamalarda bulundu. 
\n
\n  
\n
\n İSTİKRAR VE GÜVEN GELDİ
\n
\n Bayramların önemine değinen Demir, Birlik ve beraberlik duygularının pekişmesi, sevgi ortamlarının oluşması, dostlukların artması, hasretlerin giderilmesi gibi bir çok anlam taşıyan bayramların İslam coğrafyasındaki değeri büyüktür. AK Parti hükümetinin iktidara gelmesinin ardından sağlanan huzur, istikrar, refah ve güven ortamı, bayramların daha güzel yaşanmasını sağladığı. AK Parti iktidarı görev başına geldiği zaman ülkedeki mevcut istikrarsızlık ve kaos ortamı tamamen ortadan kalktı. Ülkeye istikrar ve güven hakim oldu. Türkiye gücüne güç kattı, halkımız rahat bir nefes aldı. Artık milletimiz ülkenin kötü gidişine dur dedi, AK Parti iktidarına yetki verdi. Bu yetki ehil ellerde değer kazandı. Şimdi geldiğimiz noktada dünyanın sayılı ülkeleri arasında yerimizi alırken, sorunları bir bir çözen, menfaat odaklarını elinin tersiyle iten, Türkiye’yi ekonomi, sağlık, eğitim, turizm, kültür, ulaşım gibi her alanda kıskanılan ülke haline getiren AK Parti iktidarı birilerini rahatsız etti. Varsın olsunlar, halkın desteğini alan hükümetimiz, ülkesinin vatandaşının hakkını, hukuku korumaya devam edecektir” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n RAHATSIZ OLUYORLAR
\n
\n Dünyada vatandaşına maddi ve manevi anlamda en çok sahip çıkan ülkenin şuan Türkiye olduğunu savunan Demir açıklamalarını şöyle sürdürdü: Vatandaş odaklı hizmetler iş ve sosyal alanda da kendini göstermektedir. Halkına değer veren iktidarımız, onların refah içerisinde yaşaması için her türlü önlemi almakta, gerekli çalışmayı yapmaktadır. Ülkemizde son zamanlarda yaşanan gelişmeleri hepimiz yakından takip ediyoruz. Demokrasiyi görmezden gelen, halk iradesini hiçe sayanlar huzurumuzu, istikrarımızı bozmaya çalışıyor. Ama artık eski Türkiye yok. Hiç kimse halk iradesinin önünde olamaz. Vatandaş tercihini yapmış, AK Partiye sevgiyle bağlanmış, güvenmiştir. Bizim bağlarımız sevgi üzerine kuruludur. Biz her bir vatandaşımızı kucaklıyoruz. Kimseyi ayırmıyoruz. Ülkemiz sevgiyle güçleniyor, dünyaya ne kadar güçlü bir Türkiye olduğunu gösteriyor. Tabi bu birilerini rahatsız ediyor. Türkiye’nin güçlenmesini istemeyenler her yolu deniyor, başarısız oluyorlar. Neden, çünkü karşılarında güçlü, dik duran bir irade var.” 
\n
\n Vezirköprü ilçesinde sona eren bayramlaşma programlarında Asarcık Belediye Başkanı İbrahim Yüce, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, AK Parti Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş, Kavak İlçe Başkanı Üzeyir Başkaya, Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan, Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan, Vezirköprü İlçe Başkanı Sami Pala hazır bulundu. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

2 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

3 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

4 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

5 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

6 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

Minibüs ile otoyola ters yönden giren 6 hırsızlık şüphelisinden 4'ü yakalanarak

7 Minibüs ile otoyola ters yönden giren 6 hırsızlık şüphelisinden 4'ü yakalanarak

Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı: 1 yaralı

8 Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı: 1 yaralı

hızWeb