Samsun u birlikte büyütürüz

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun un 17 ilçesiyle birlikte gelişmesi gerektiğini belirterek, Birlikte olunursa şehir olarak başaramayacağımız iş yok dedi\r\n

Samsun u birlikte büyütürüz
\n  
\n
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, davet üzerine Alaçam ve Kavak ta etkinliklere katıldı. İlkönce Alaçam Zincirlikuyu Cami imamının babasının cenaze törenine katılan Başkan Genç, burada merhumun ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi. Başkan Genç daha sonra AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Ali Şengül ve meclis üyeleriyle birlikte Alaçam İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği tarafından düzenlenen Keşkek Şöleni ne katıldı. Burada imam-hatip mezunlarıyla sohbet eden Başkan Genç, birlik-beraberlik mesajı verdi.
\n
\n  
\n
\n ALAÇAM IN POTANSİYELİ VAR
\n
\n AK Parti Alaçam İlçe Teşkilatı nı da ziyaret eden Başkan Osman Genç, burada İlçe Başkanı Ali Şengül ve partililerle sohbet etti. AK Parti hükümetinin Türkiye de eğitimden, sağlığa, ekonomiden ulaşıma kadar bir çok alanda önemli hizmetler yaptığını vurgulayan Başkan Genç daha sonra Alaçam Doyuran Köyü nde düzenlenen ve ilk kez gerçekleştirilen şenliğe katıldı. Burada ilgiyle karşılanan Başkan Genç, vatandaşlarla sohbet etti. Alaçam ın turizm potansiyeli olan bir ilçe olduğunu belirten Başkan Genç, ilçenin hakettiği yerde olmadığını söyledi.
\n
\n  
\n
\n YOLDA SÜRPRİZ KARŞILAŞMA
\n
\n Başkan Genç, daha sonra Kavak Belalan Köyü Tanıtma, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince düzenlenen pikniğe katılmak üzere giderken AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir ve Havza Belediye Başkanı Murat İkiz le karşılaştı. Burada bir köy evinin bahçesinde oturan Genç, Demir ve İkiz çay içip, köy ekmeği yedi. Genç, daha sonra Belalan Köyü ndeki pikniğe iştirak etti. Burada da ilgiyle karşılaşan Başkan Genç, serin hava nedeniyle piknik alanında yakılan ateşin etrafında vatandaşlarla sohbet etti.
\n
\n  
\n
\n BÜTÜN İLÇELER GELİŞMELİ
\n
\n Samsun un bütün ilçelerinin kendine özgü değerleri ve potansiyeli olduğunu ifade eden Başkan Genç, Her ilçemiz çok güzel. Alaçam Geyikkoşan Tesisleri ve tarihi ile, denizi ile apayrı bir güzelliğe sahip. Anhcak var olan bu potansiyel malesef istenilen düzeyde değerlendirilemiyor. Kavak da, önemli bir ulaşım ağı üzerinde kurulu. İlçelerimiz denizi ile, yaylaları ile, var olan insan gücü ile ayrı birer değer. Sadece bir, iki ilçenin gelişimiyle bir şehir büyümez. Samsun eğer ilçelerindeki bu potansiyelleri değerlendirebilirse ve topyekün gelişirse işte o zaman uluslararası bir dünya şehri olur. Ancak bunun için birlik-beraberlik ve ortak akıl şart. Birlikte olunursa şehir olarak başaramayacağımız iş yok diye konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bir günde 9 pozitif vaka tespit edildi, valilik rehavet uyarısı yaptı

1 Samsun'da bir günde 9 pozitif vaka tespit edildi, valilik rehavet uyarısı yaptı

Samsun'da Korona'dan vefat sayısı açıklandı

2 Samsun'da Korona'dan vefat sayısı açıklandı

Samsun'da cip denize uçtu

3 Samsun'da cip denize uçtu

Fındık fiyatları ne kadar? 27 Mayıs Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

4 Fındık fiyatları ne kadar? 27 Mayıs Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

İlahiyatçı yazarın şüpheli ölümü

5 İlahiyatçı yazarın şüpheli ölümü

Samsunspor için Altınordulu Muhammed iddiası

6 Samsunspor için Altınordulu Muhammed iddiası

Bu ilçede 450 bin TL'lik veresiye borçları temizlendi

7 Bu ilçede 450 bin TL'lik veresiye borçları temizlendi

Sokak ortasında vahşet

8 Sokak ortasında vahşet

İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti

9 İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti

Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

10 Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

hızWeb