Bafra nın kaderi Kalpar ın elinde

TFF 3. Lig 3. Grup ta mücadele edecek olan 1930 Bafraspor da Başkan Hüseyin Çamaş, Samsunspor- Orduspor maçında futbolcu avına çıktı. Hem Samsunspor hem de Orduspor la oyuncu için görüşen Çamaş, Orduspor la bir kaleci için görüştüm. Samsunspor dan ise ge

Bafra nın kaderi Kalpar ın elinde
\n İKİ TAKIMLA DA GÖRÜŞTÜ
\n
\n TFF 3. Lig 3. Grup taki Samsun ekibi 1930 Bafraspor da rota transfere döndü. Başkan Hüseyin Çamaş, Teknik Direktör Levent Numaoğlu nun raporu doğrultusunda transfer görüşmelerini sürdürüyor. İbr etapta kaleci, stoper, sol açık, orta saha ve santrafor mevkiine transfer yapmayı düşünen Samsun ekibinde Başkan hüseyin Çalaş, önceki gün oynanan Samsunspor- Orduspor maçında futbolcu avına çıktı. Çamaş, Samsunspor Başkanı Emin Kar ve Orduspor Başkanvekili Tahsin Türkmen le alabilecekleri oyuncular hakkında görüştü. 
\n
\n  
\n
\n TAKIM KAMPA GİTTİ
\n
\n Başkan Çamaş, Takımımızı Nevşehir e kampa gönderdik. Eksiklerimiz var. Bu eksiklerimiz doğrultusunda da hocamızın raporuna göre transfer çalışmalarını yürütüyoruz. Orduspor dan bir kaleciyi ve Samsunspor un gençlerini gündemimize aldık. Bu futbolcularla ilgili de önceki gün görüşmelerim oldu. Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, yapılacak son transferlerin ardından bazı genç oyuncuları gelişmeleri için kiralatmak istiyor. Biz de eksiklerimiz doğrultusunda bu oyunculara talibiz diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n BU HAFTA NETLEŞİR
\n
\n 1930 Bafraspor Başkanı Hüseyin Çamaş, şöyle devam etti: Samsunspor dan, Teknik Direktör Hüseyin Kalpar kimi göndermek ister bilemiyorum. Onun durumuna göre hareket edeceğiz. Ancak Samsunspor Başkanı Emin Kar, özellikle kadroda düşünülmeyen gençleri bize vermeye sıcak bakıyor. Onlara da teşekkür ederim. Hem biz, hem de Samsunspor ilimizin başarısı için ter döküyoruz. Bu şekilde bir yakınlaşma bizim adımına da çok önemli. Bu hafta içi, Samsunspor dan ve Orduspor dan alacağımız isimler netlik kazanacaktır .
\n
\n  
\n
\n ÇARŞAMBA YI İSTİYORUM
\n
\n Bilindiği üzere Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç, Bafra daki incelemelerinde ilçemize 5 bin kişilik bir stat yapılmasını istedi. Mevcut stadımız yıkılıp yerine yenisi inşa edilecek. Bu durumda da bu sezon maçlarımızı dış sahada oynayacağız. Samsun da üç alternatifimiz var. 19 Mayıs Stadı, İlkadım Derebahçe Stadı ve Çarşamba Stadı. 19 Mayıs Stadı, çok büyük ve istediğimiz seyirci baskısını yapamayız. Benim gönlümde Çarşamba var. Son yıllarda bu ilçeyle olan dostluğumuzu bu sayede daha da üst noktaya taşıyabiliriz .
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

1 Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

2 Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

3 Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

4 Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

Genç kız sokak ortasında öldürüldü

5 Genç kız sokak ortasında öldürüldü

Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

6 Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

7 Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

İş adamı kazada hayatını kaybetti

8 İş adamı kazada hayatını kaybetti

Fındık fiyatları ne kadar? 28 Mayıs Perşembe il il güncel fındık fiyatları

9 Fındık fiyatları ne kadar? 28 Mayıs Perşembe il il güncel fındık fiyatları

70 yaşındaki baba tabancayla oğlunu öldürdü

10 70 yaşındaki baba tabancayla oğlunu öldürdü

hızWeb