HAYALİ KAPTANLIK

En büyük hayalinin Samunspor da kaptanlık yapmak olduğunu belirten Canberk, İnşallah Allah bir gün bu onurlu ve şerefli görevi bana nasip eder dedi. Yaşadığı sakatlık adeta kabusu olan genç oyuncu, Bir daha sakatlık yaşamamak için dua ediyorum ifadele

HAYALİ KAPTANLIK
\n SAKATLIK KABUSU
\n
\n Samsunspor un genç yıldız adayı Canberk Aydın, yeni sezon öncesi şanssızlık yaşayanlardan. Hazırlıkların Samsun bölümünde ağrıları artınca takımdan ayrı olarak düz koşu yapmak zorunda kalan Canberk, bu nedenle Orduspor ile oynanan hazırlık karşılaşmasında tribünde yer aldı. Geçtiğimiz sezon da sakatlıkla boğuşan genç oyuncu, bu yıl da yaşadığı talihsizlikle sezona tam olarak hazır giremiyor. 
\n
\n  
\n
\n TARAFTARIN SEVGİLİSİ  
\n
\n Canberk Aydın, yaşadığı talihsizliklerden dolayı çok üzülsede gelecekten umutlu.  Henüz çok genç ama Samsunspor camiası ondan çok şeyler bekliyor. O da bu beklentilerin bilincinde.  Süratli yapısıyla kanatta çok etkili olan Canberk, şanssızlıklar yakasını hiç bırakmasada pes etmeden yoluna devam ediyor. 
\n
\n  
\n
\n EN BÜYÜK DUASI 
\n
\n  Özellikle geçtiğimiz sezon görev aldığı maçlarda oynadığı futbolla taraftarın da sevgisini kazandı. Sakatlıklar yüzünden canının çok yandığını ve takımdan ayrı kaldığını belirten, Önce tamamen iyileşmek istiyorum. En büyük duam bir daha sakatlık yaşamamak. Çok kötü bir durum dedi. 
\n
\n  
\n
\n ÖZGÜVENİ TAM 
\n
\n Samsunspor a faydalı olmak istediğini dile getiren genç oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü: Özgüvenim tam.  Antrenmanlarda çok çalışıp formumu en kısa zamanda üst seviye çıkarmak hedefindeyim. Her zaman kendimi hazır tutmalıyım. Samsun un evladıyım ve hocam görev verdiğinde de elimden gelenin en iyisini yapacağım.  
\n
\n  
\n
\n ONURLU VE ŞEREFLİ GÖREV 
\n
\n Bu kutsal formaya çok uzun yıllar hizmet etmek amacındayım.  Hayalim ileride Samsunspor kaptanı olmak. Bunu gerçekleştirmek için tüm gücümle bıkmadan usanmadan çalışacağım. Samsunspor da kaptan olmak benim için onur ve şereftir. İnşallah Allah bir gün bana bunu nasip eder ve hayalim gerçek olur.  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da kadro netleşiyor

1 Samsunspor'da kadro netleşiyor

Samsun Türkiye'de 4. sırada

2 Samsun Türkiye'de 4. sırada

Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

3 Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

4 Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

5 Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

6 Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

Samsun'da otomobil ağaca çarptı

7 Samsun'da otomobil ağaca çarptı

Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

8 Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

03 Haziran Çarşamba Samsun hava durumu

9 03 Haziran Çarşamba Samsun hava durumu

Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

10 Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

hızWeb