ESKİ DAMAT DEHŞETİ !

Ordu nun Fatsa ilçesinde bir kişi, ayrıldığı eşi ve kayınpederini tüfekle vurarak öldürdü. \r\n

 ESKİ DAMAT DEHŞETİ !
\n Olay, gece yarısı İslamdağ beldesi, İstiklal Mahallesi nde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, yaklaşık 10 yıl önce ayrıldığı eşi ve eşinin babasının İslamdağ daki kaldığı evine giden Yaşar Ö.(47), kapıyı ilk açan kayınpederi Niyazi Küçük ü (66) yanındaki taşıdığı şarjörlü av tüfeği ile öldürdü. Silah ve çığlıklara uyanan ve üst kattan aşağı inen Ayten Öcel (43) de eşinin kurşunlarından kurtulamadı. Silahındaki tüm fişekleri kayınpederi ve eski eşinin üstüne boşaltan Yaşar Ö., şarjörü yeniden doldurmak üzereyken komşularının uyanması üzerine olay yerinden hızla uzaklaştı. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri kapının girişinde Niyazi Küçük ve Ayten Öcel in kanlar içinde cesetleri ile karşılaştı.
\n
\n  
\n
\n Olayın Geyikçeli Jandarma Komutanlığı na bildirilmesi üzerine önlem alan jandarma katili, katil zanlısını Hatipli (Kargucak) beldesindeki baba evine girmek üzereyken suç aleti ile birlikte yakaladı. Psikolojik rahatsızlığı olduğu ileri sürülün Yaşar Ö’nün yaklaşık 1 yıl önce de kayınpederinin evini kurşunladığı iddia edildi. 
\n
\n  
\n
\n Ayten Öcel in eşinden yaklaşık 10 yıl önce boşanmak için dava açtığı ve davanın da halen devam ettiği ve sonuçlanmadığı öğrenildi. Boşanma davasından sonra da babası Niyazi Küçük ün evinde kalmaya başlayan Ayten Öcel in evli ve dört kız çocuk sahibi olduğu, velayetlerinin de babaları Yaşar Ö. de bulunduğu kaydedildi. Komşuları, kızlarından birinin yaklaşık bir ay sonra düğününün olacağını söylediler.
\n
\n  
\n
\n Öte yandan olayın görgü tanıklarından Recep Küçük (16), gece yarısı silah ve çığlık sesleri ile kapıya koştuğunu anlatarak; Yaşar enişte elindeki keleşe benzer silahla ateş ediyordu. Bizi görünce hemen kaçmaya başladı diyerek olayı anlattı.
\n
\n Niyazi Küçük ve kızı Ayten Öcel in cenazeleri otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu na sevk edilirken, cenazelerin İslamdağ beldesi İstiklal Mahallesi nde toprağa verileceği öğrenildi.
\n
\n  
\n
\n İHA
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı

1 Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı

Kütahya'da bir köyde karantina sona erdi, bir köyde bir hafta uzatıldı

2 Kütahya'da bir köyde karantina sona erdi, bir köyde bir hafta uzatıldı

hızWeb