BAKIR: SAMSUN ADINA BÜYÜK BAŞARI

AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyaret ederek, Başkan Murzioğlu’na TOBB Yönetim Kurulu üyeliği için başarı diledi. \r\n\r\n

BAKIR: SAMSUN ADINA BÜYÜK BAŞARI
\n  
\n
\n  
\n
\n Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin(TOBB) 1 Ağustos 2013 tarihinde yapılan genel kurulunda yönetim kurulu üyeliğine seçilen Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu yeni görevinde başarı dilemek ve Samsun ekonomisinin gelişmesine katkı sağlayacak projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere ziyaret eden Milletvekili Tülay Bakır, “Bu yeni görevinizi hem kişisel hem de Samsun adına büyük bir başarı olarak görüyorum. Bu anlamda sadece ilimizi değil Karadeniz Bölgesi’ni de temsil edecek olmanız ayrıca gurur vericidir. Eminim ki bu durum hep birlikte Samsun için ortaya koyduğumuz projelerde daha çabuk sonuçlar almamıza da katkı sağlayacaktır. Ben ayrıca ekonominin tüm aktörlerinin birbiriyle entegre şekilde çalışmalarının çok faydalı olacağı düşüncesindeyim. Yani esnaf odaları, ticaret ve sanayi odaları, borsalar, üretici birlikleri birlikte ve entegre bir şekilde çalışmalılar” dedi.
\n
\n  
\n
\n Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Salih Zeki Murzioğlu ise Türk özel sektörünün çatı kuruluşu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Karadeniz Bölgesi olarak 65 oda ve borsayı temsil ettiğini ifade ederek, bölgesel kalkınmaya büyük önem verdiklerini söyledi.
\n
\n Murzioğlu, “Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu ve meslek örgütü olan birliğimizdeki bu onurlu görevin önemini bilicindeyiz. İlimizin ve bölgemizin bizden beklentilerini farkında olarak çalışmalarımızı yürüteceğiz. Ne yazık ki, iş dünyası özellikle sanayi sektörü Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında çok fazla temsil edilmiyor. O nedenle birliğimize çok büyük görevler düşüyor. Bizler ülke ekonomisinin bel kemiğini oluşturan iş dünyamızın sorunların tespitleri ve çözümleri konusundaki çalışmalarımızla sürece katkı sağlamak istiyoruz. Öte yandan göreve başladığımız günden bugüne kadar en çok vurgu yaptığımız konuların başında şehrimizdeki tüm kurum ve kuruluşlarla birlik ve beraberlik içerisinde çalışma kabiliyetini geliştirmektir. Bunu Samsun’a kazandırdığımız projelerimizle başardığımızı düşünüyoruz. Ama bunu daha da geliştirmek ve şehrimize daha da büyük katkılar sağlamak arzundayız” diye konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

1 Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

2 Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

Serinlemek için girdiği denizden çıkamadı

3 Serinlemek için girdiği denizden çıkamadı

Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

4 Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

Samsun'da camilerle ilgili karar

5 Samsun'da camilerle ilgili karar

 Kan donduran ifadeler

6 Kan donduran ifadeler

Samsun'da traktör devrildi, 77 yaşındaki sürücü öldü

7 Samsun'da traktör devrildi, 77 yaşındaki sürücü öldü

Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

8 Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

Samsun'da silahlı gasp zanlıları cezaevinde

9 Samsun'da silahlı gasp zanlıları cezaevinde

Samsun'da felç geçiren yaşlı adamın yardımına ambulans helikopter yetişti

10 Samsun'da felç geçiren yaşlı adamın yardımına ambulans helikopter yetişti

hızWeb