Uyum içerisinde çalışıyoruz

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti nin Türkiye yi ayağa kaldırdığını belirterek, Canik te parti teşkilatıyla uyum içerisinde çalıştıklarını söyledi\r\n\r\n

Uyum içerisinde çalışıyoruz
\n  
\n
\n AK Parti Canik İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti nin 12. kuruluş yıldönümünde Canik Belediye Başkanı Osman Genç e yeni hizmet binasında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Genç, Hocaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti nin kuruluş yıldönümünü pasta keserek kutladı. Başkan Genç, AK Parti nin Türkiye yi ayağa kaldırdığını söyledi.
\n
\n  
\n
\n HEM FİZİKİ, HEM TOPLUMSAL ÇALIŞMA
\n
\n Başbakan Recep Tayyip Erdoğan idaresindeki AK Parti Hükümeti ile birlikte Türkiye nin hızlı bir değişim içerisine girdiğini ve dünyada söz sahibi olduğunu vurgulayan Başkan Genç, Bizler de yerel ölçekte yaptığımız çalışmalarla hükümetimizin Türkiye yi kalkındırmasına katkıda bulunuyoruz. Sayın Başbakanımızın rehberliğinde bir yandan şehirleşme anlamında şehrimizde fiziki gelişim ve dönüşüm sağlarken, diğer yandan ailelerimizle, toplumla, daha doğrusu insanla alakalı çalışmalar yapıyoruz dedi.
\n
\n  
\n
\n ORTAK AKILLA BAŞARDIK
\n
\n Canik te belediye ve parti olarak uyum içerisinde çalıştıklarına işaret eden Başkan Genç, AK Parti her ne kadar 12 yıllık bir parti gibi dursa da, 150 yıllık bir davanın adıdır. Partimizle, meclis üyelerimizle 10 yıldır uyum içerisinde çalışıyoruz. Bu 10 yıllık süre içerisinde bizlere çalışmalarımızda destek olan partili arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Canik i ortak akılla birlikte Türkiye nin gözbebeği yaptık diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BAŞKAN GENÇ E TEŞEKKÜR
\n
\n Partilerinin kuruluş yıldönümünü birlikte kutlamak istediklerini belirten AK Parti Canik İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu da, Başbakınımız ilçemizde AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneğini sergilemiştir. Canik te 10 yılda kimsenin hayal edemeyeceği işler başarıldı. Canik artık eğitim, sağlık, kültür ve ticarette söz sahibi bir ilçe haline geldi. Kendisiyle sürekli istişare halinde olduk ve uyumlu bir şekilde çalıştık. İlçemize ve şehrimize yaptığı katkılardan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Rize'de eşini üç bıçak darbesiyle öldürdü

1 Rize'de eşini üç bıçak darbesiyle öldürdü

Otomobil uçuruma yuvarlandı: 3 ölü, 4 yaralı

2 Otomobil uçuruma yuvarlandı: 3 ölü, 4 yaralı

Samsun Türkiye'de ilk sırada

3 Samsun Türkiye'de ilk sırada

Hassas burun 'Roket' kenevir bahçesini buldu

4 Hassas burun 'Roket' kenevir bahçesini buldu

Diyarbakır'da silahlarla ev bastılar: 1 kadın öldü

5 Diyarbakır'da silahlarla ev bastılar: 1 kadın öldü

Washington'da Floyd protestosu

6 Washington'da Floyd protestosu

Karaman'da tek katlı müstakil evde korkutan yangın: 1 yavru kedi telef oldu

7 Karaman'da tek katlı müstakil evde korkutan yangın: 1 yavru kedi telef oldu

Zonguldak'ta polis kumar oynayanlara göz açtırmıyor

8 Zonguldak'ta polis kumar oynayanlara göz açtırmıyor

30 Mayıs Cumartesi Samsun hava durumu

9 30 Mayıs Cumartesi Samsun hava durumu

4'üncü kattan düşen genç kız yaralandı

10 4'üncü kattan düşen genç kız yaralandı

hızWeb