Lisanslı depo hazır

TOBB, TMO ve Ordu İl Özel İdaresi’nin ortaklığıyla kurulan ve Türkiye’nin ilk lisanslı depoculuk şirketi olan Lisanslı Depoculuk A.Ş. (LİDAŞ), yeni sezon fındığını almaya hazır hale getirildi.

 Lisanslı depo hazır
\n LİDAŞ Ünye Müdürü Şenol Köksal, Lisanslı Depo’nun fındık alımına hazır olduğunu belirtti. Vatandaşın bu zamana kadar Lisanslı Depo hakkında yanlış bilgiler edindiğini belirten Köksal, “Bizler vatandaşları doğru bilgilendirmek amacıyla Ramazan ayından bu yana Ünye’nin köylerini dolaştık. Yüksek kesimlere gidilmedi; yani yaklaşık yüzde 80 Ünye bölgesi gezildi. Şimdiyse Fatsa bölgesini gezmeye başladık. Vatandaşın ayağına gidip doğru bilgileri aktarıyoruz ve kafalarında oluşan yanlış düşünceleri doğruya yönlendiriyoruz. Yapmış olduğumuz köy ziyaretlerinde çok olumlu tepkiler aldık. Üretici arkadaşları bilgilendirdiğimiz zaman gerçek anlamda kendilerine faydalı olduğunu gördüler. Bizlere en çok söylenen şeylerse bu sistem için geç kalındığı ve yine bu sistemden habersiz olduklarıydı. Bizler yapmış olduğumuz ziyaretlerle bu habersizliğin önüne çok ciddi anlamda geçmiş olduk” dedi. 
\n
\n  
\n
\n Deponun yeni sezona hazır olduğunu ifade eden Köksal, “Borcu olmayan ya da fındığını hemen satmayı düşünmeyen üreticilerimiz, fındığı Lisanslı Depo’ya getireceklerini belirttiler. Biz depomuzu yeni sezon için hazır hale getirdik. Gerekli durumlarda yani yoğunluk olduğu durumlarda hem mesaimizi uzatabileceğimizi hem de personel anlamında artış yapabileceğimizi her gittiğimiz yerde söyledik. Kısacası vatandaşı mağdur etmemek için her türlü tedbiri aldık” diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n İHA 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı

1 Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı

Kütahya'da bir köyde karantina sona erdi, bir köyde bir hafta uzatıldı

2 Kütahya'da bir köyde karantina sona erdi, bir köyde bir hafta uzatıldı

hızWeb