BİRLİK OLMA ZAMANI

İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi açıklama yapan Şirinler Taraftar Grubu Tribün Lideri Doğukan Bayrak, Samsunspor için sevgi hareketini başlatıyoruz. El ele omuz omuza verip birlik olma zamanı dedi \r\n\r\n

BİRLİK OLMA ZAMANI
\n İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE 
\n
\n Şirinler Taraftar Grubu Tribün Lideri Doğukan Bayrak, yaptığı yazılı açıklamada takıma inandıklarını ve sezon boyunca arkasında duracaklarını dile getirdi.  Doğukan Bayrak, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: Bir şehrin takımına yine o şehrin yürekli taraftarlarının sahip çıkması gerektiğinin farkındayız. Bu anlamda iyi gününde de kötü gününde de en büyük destekçisi olmuş Şirinler Taraftar Grubu olarak yaşam sebebimiz haline getirdiğimiz Samsunsporumuza her zamankinden daha büyük bir aşkla bağlıyız.
\n
\n  
\n
\n TAKIMA  İNANIYORUZ 
\n
\n Hayata farklı dünya penceresinden bakan binlerin buluşma noktası olan Şirinler Taraftar Grubu, ötekileştirmeden, ayrıştırmadan, bölmeden, parçalamadan yüreğinde Samsunspor aşkı olan herkesin grubudur. Samsunsporumuzun zor dönemlerden geçtiği, Süper Lig hayaliyle yanıp tutuştuğu bu dönemde biz sesimizi daha fazla çıkarıyor, desteğimizin dozunu daha da arttırıyoruz. Basit bir örnekle bu takım Süper Lig’de iken tribünlerde yerini alan, açıklamalarında Samsunspor’a sözde aşk ifadelerine yer verenler bugün yok. 
\n
\n  
\n
\n ELE ELE VERELİM 
\n
\n İyi gün dostu olarak tanımladığımız bu karakterlerin sadece başarıdan beslendiğini, başarısızlık halinde ortadan kaybolduklarını artık Samsunlular çok iyi biliyor. Şimdi birlik vaktidir. Kırmızı diye bağıran bir ses duyulduğunda, nerede olduğunu önemsemeden beyaz diye bağırma vaktidir. Samsunlu olmanın gururunu, bu büyük Karadeniz şehrinin heyecanını yaşama vaktidir. Gün aslında Samsunspor için el ele vermek ve gelecek adına ümitlerin gerçekleşmesi adına bir şeyler yapma vaktidir.
\n
\n  
\n
\n SEVGİ ÇAĞRISI 
\n
\n Bu düşünceden hareketle bugün, dün sevdiğimizden daha fazla seviyoruz Samsunsporumuzu. Ve biz bugün, dün inandığımızdan daha çok inanıyoruz şanlı takımımıza. Her geçen gün artan aşkımızla, inancımızla, güvenimizle biz, her zaman olduğumuz yerde, yani takımımızın arkasındayız. İnanmak başarmanın yarısıysa şayet, biz başarmanın kapısına ulaştık. Biz bu takıma da şehrimizin desteğine de inanıyoruz. Dünya görüşü ne olursa olsun Samsunspor’u yüreğine konumlandırmış herkese açık bir davetimiz var.
\n
\n  
\n
\n 7 DEN 70 E HERKES  
\n
\n Gelin bir olalım, birlik olalım, can olalım, kırmızı olalım, beyaz olalım, davul olalım, bayrak olalım.. Gelin biz Samsunspor’lu olalım. Sadece tribünde değil, desteğe ihtiyaç duyduğu her yerde takımımızın arkasında olalım. Şehrin Samsunspor’a, Samsunspor’un ise şehrimize ihtiyacı var. Şirinler Taraftar Grubu olarak bu hafta oynayacağımız maçla beraber büyük bir sevgi hareketini de peşimizden sürüklemek istiyoruz. 7’den 70’e herkesin el ele verip, 12. güç olacak takımımızın arkasında durmasını bekliyoruz. Biz şehrimize de takımımıza da inanıyoruz.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

1 Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

2 Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

3 Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

4 Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

Kontrolden çıkan otomobil yol kenarına bırakılan dorseye çarptı: 2 ölü

5 Kontrolden çıkan otomobil yol kenarına bırakılan dorseye çarptı: 2 ölü

Karşı şeride geçen otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

6 Karşı şeride geçen otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

7 Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

8 Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

9 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

10 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

hızWeb