CANİK SAPASAĞLAM

Canik Belediyespor, sağlık sponsoru Medicana Samsun Hastanesi nde Kadın Basketbol Takımı nı kontrolden geçirdi. Bir çok teste tabi tutulan Turuncu- Siyahlı sporcularda herhangi bir sağlık sorununa rastlanmadı\r\n

CANİK SAPASAĞLAM
\n SPONSOR MEDİCANA
\n
\n Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi ndeki Samsun ekibi Canik Belediyespor da sporcular sağlık kontrolünden geçti. Medicana Samsun Hastanesi nde bir dizi teste tabi tutulan 7 sporcuda bir soruna rastlanmadı. İlk olarak kan ve idrar örnekleri alınan sporcular Deniz Boz, Münevver Başak, Dilara Tongar, Seda Tabakçı, Belgin Onbaşı, Bengisu Müezzinler ve Gizem Kazalı ardından ise tedavi edildi. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Bülent Diri, İç Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Fatih İzzet Yüksel ile Kardiyoloju Uzmanları Uzm. Dr. Can Hamsici ve Kenan Durna, sporcuları kontrol etti. 
\n
\n  
\n
\n SAĞLIK SORUNU YOK
\n
\n Son olarak da efor testinden geçen sporcularda herhangi bir sağlık sorununa rastlanmadı. Sporcuları Yardımcı Antrenör Enver Yaşar, Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Kocaman ve Masör Eyüp Elmas da Medicana Samsun Hastanesi ndeki sağlık kontrolünde yalnız bırakmadı. Turuncu- Siyahlılarda anlaşmaya yeni sezon çalışmaları da bugün başlayacak. Sabah İlkadım Atletizm Stadı nda kondisyon çalışması gerçekleştirecek olan Canik Belediyespor, akşam ise Hasan Doğan Spor Salonu nda yine kondisyona dayalı şut çalışması gerçekleştirecek. 
\n
\n  
\n
\n SEZON AÇILIYOR
\n
\n 7 oyuncusuyla sezonu açacak olan Turuncu- Siyahlıların Galatasaray dan renklerine bağladığı Gülşah Gümüşay ise 28 Ağustos ta Samsun a gelerek takıma katılacak. Yine anlaşmaya varılan yabancı oyuncular da 1 Eylül de Samsun da olacak. Öte yandan Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi nde lig fikstürü bugün İstanbul daki kura çekiminin ardından belli olacak. Sezon öncesi başlayacak olan Spor Toto Türkiye Kupası Grup eleme müsabakaları kuraları ise cuma günü çekilecek. Türkiye Kupası grup maçları lig başlamadan önce oynayacak. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n MEDİCANA YA TEŞEKKÜR...
\n
\n Turuncu- Siyahlılar, kendileriyle yakından ilgilenen ve bir sezon boyunca da kulübün sağlık sponsorluğunu yapacak olan Medicana Samsun Hastanesi ne teşekkür etti.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı kavga: 1 ölü, 4 yaralı

1 Silahlı kavga: 1 ölü, 4 yaralı

İki aile çatıştı 2'si ağır 6 yaralı

2 İki aile çatıştı 2'si ağır 6 yaralı

Samsun Çarşamba'da üretime başlandı: Kilosu 8 bin TL

3 Samsun Çarşamba'da üretime başlandı: Kilosu 8 bin TL

Borçlar bunalttı, pompalıyla intihara kalkıştı

4 Borçlar bunalttı, pompalıyla intihara kalkıştı

Lüks dairede alacak verecek kavgası: 1 yaralı

5 Lüks dairede alacak verecek kavgası: 1 yaralı

Hayvan otlatmaya gitti cesedi bulundu

6 Hayvan otlatmaya gitti cesedi bulundu

Yaylada mahsur kalan Samsunlu çobanların imdadına yetiştiler

7 Yaylada mahsur kalan Samsunlu çobanların imdadına yetiştiler

Kırıkkale'de sahte içki operasyonu: 3 ton sahte şarap ele geçirildi

8 Kırıkkale'de sahte içki operasyonu: 3 ton sahte şarap ele geçirildi

Samsun'da bayram şekeri Kızılay'dan

9 Samsun'da bayram şekeri Kızılay'dan

İzmir'de kısıtlamanın ikinci gününde 863 kişiye ceza kesildi

10 İzmir'de kısıtlamanın ikinci gününde 863 kişiye ceza kesildi

hızWeb