Selzedeler için kampanya

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, selden zarar gören ailelere destek için Atakumluları PAY-MER e giysi ve eşya bağışlamaya davet ederek, Başlattığımız kampanyaya katkı bekliyoruz dedi

Selzedeler için kampanya
\n  
\n
\n Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, özelilikle bodrum katlarda oturanların selden oldukça fazla etkilendiğini, selzedelerin yaralarını sarmak adına, ellerindeki bütün imkanlarla seferber olduklarını söyledi. Burma, Bunun bir başka ayağı ise paylaşım merkezimiz olan (PAY-MER) aracılığı ile selzede halkımıza, giysi ve eşya yardımında bulunmaktır. Bunun için elimizdeki bütün imkanları seferber etmiş durumdayız. Ayrıca durumu iyi olan, birisine yardım etme mutluluğunu yakalamak isteyen  duyarlı Atakumllulardan da bu konuda destek bekliyoruz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n KAMPANYA BAŞLATTIK
\n
\n Geçtiğimiz yıllarda yaşanan Van depreminden zarar görenler için düzenledikleri kampanyaya, Atakumluların yoğun ilgisinin olduğunu,Türkiye çapında ses getirdiklerini, aynı şeyi selzedeler için de yapmayı düşündüklerini de sözlerine ekleyen Başkan Burma, şunları  ifade etti: Bu kez selzedelerimiz için bir kampanya başlatmış bulunmaktayız. Atakumluların tıpkı Van depreminde olduğu gibi yüksek duyarlılıklarını gösterip, dayanışma ruhu içerisinde, selzedelerimizin de yanında olacağına inanıyorum. Selden zarar görmüş insanlar adına onların katkılarını ve ilgilerini bekliyor, bu konudaki duyarlılıklarına güveniyorum.  
\n
\n Başkan Burma ayrıca, durumu müsait olan ve sel felaketinden zarar gören insanlara katkı vermek isteyenlerin, bağışta bulunacakları eşya, giyecek gibi malzemeleri belediye binasının yanında bulunan PAY-MER e getirebileceklerini, PAY-MER kutularına koyabileceklerini veya bir telefon açarak alınmasını sağlayabileceklerini söyledi. 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

2 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

3 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

4 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

5 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

6 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

hızWeb