ÇAĞATAY KILIÇ LÖSEMİLİ ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Samsun da lösemi tedavisi gören çocuklara verdiği forma sözünü tutarak, 4 lösemili çocuğa Fenerbahçe ve Galatasaray forması verdi. \r\n

ÇAĞATAY KILIÇ LÖSEMİLİ ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ
\n  
\n
\n AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, bir süre önce Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği ni ziyaret ederek, lösemili çocuklarla bir araya gelmişti. Ziyarette Samsun a il dışından gelen Atakan ve Arda Güvercin kardeşler ile Eda ve Kaan Yıldırım kardeşler Milletvekili Çağatay Kılıç tan tuttukları takımlarının formalarını istemişlerdi. Lösemili çocukların forma isteğini yerine getiren Çağatay Kılıç ın aldığı formalar, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Hüseyin Dereli tarafından LÖSAM Genel Sekreteri Kenan Öztürk e verildi. Dernek yönetimi ise formaları lösemili çocukların yaşadıkları şehirlere gönderdi.
\n
\n  
\n
\n LÖSAM Genel Sekreteri Kenan Öztürk, Milletvekili Çağatay Kılıç a derneğin yanında olduğu için ve formalar için teşekkür etti.
\n
\n  
\n
\n Milletvekili Çağatay Kılıç ise hastalıklarda moral ve motivasyonun üst düzeyde olmasının iyileşme yolunda önemli bir faktör olduğunu belirterek, LÖSAM Türkiye nin her yerinden gelen lösemili çocuklarımızın tedavi süreçlerinde yanlarında oluyor. Biz de teşkilatlarımız ile birlikte lösemili çocuklarımızı ziyaret ederek zor dönemlerinde yanlarında olmaya çalıştık. Moral vermeye çalıştık. Onları mutlu edecek isteklerini yerine getirmeye çalıştık diye konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

2 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

3 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

4 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

5 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

6 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

hızWeb