Demir den millet övgüsü

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Türk halkının her zaman kenetlenmesini bildiğini, bir olmayı en iyi başaran millet olduğunu söyledi\r\n

 Demir den millet övgüsü
\n  AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Yakakent ve Alaçam ilçelerinde programlara katıldı. Yakakent ilçesinde AK Parti İl Başkan Yardımcısı Hakan Karaduman ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği milletvekili Mustafa Demir, Kayalı ve Mutaflı köylerini ziyaret etti. Köy sorunlarını yerinde dinleyen, görüş ve önerileri alan Demir, vatandaşlarla da sohbet etti. Milletvekili Demir, Alaçam programında Bafra Alaçamlılar Derneği tarafından 7 incisi  düzenlenen yayla şenliklerine AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, yönetim kurulu ve teşkilat üyeleri ile birlikte katıldı. Kızlan ve Hüseyin Dede köyleri arasındaki piknik alanında gerçekleştirilen geniş katılımlı şenlikte güreş müsabakaları izlendi, dereceye girenlere madalyaları verildi.
\n
\n  
\n
\n AK PARTİ HALKIN YOLUNDA
\n
\n Türk halkının saymakla bitmeyen kıskanılacak özelliklerinin arasında birlik ve beraberlik duygularının had safhada bulunmasının olduğunu kaydeden Demir, Türk milletinin örfünün, adetlerinin insan olma vasfının tüm gereklerini en iyi şekilde yansıttığını belirtti. Dünya da bir olmayı başaran ender ülkelerin başında Türkiye nin geldiğini dile getiren Demir, Önemli bir tarihe sahip olan Türk milleti, değerler kavramında diridir, bütündür. Bu gün ülkemizde halen tarihten gelen örfümüz, adetlerimiz yaşamakta, inançlarımıza sahip çıkılmaktadır.  Yaptığımız ziyaretlerde halkımızın özlemlerini isteklerini yakından görme fırsatı buluyoruz. AK Parti nin halkının yolunda olduğunu bir kez daha görüyoruz. Halkımız ne düşünüyor ve talep ediyorsa bunları değerlendiriyor, genelde bütünlük sağlıyoruz. Biz herkesi seviyoruz. Bu sevgi karşılıklı ve menfaate dayalı değil. Biz biriz, birliğimiz ülkemiz topraklarımız, inancımız dedi.
\n
\n  
\n
\n  Ziyaretlerinde  düğün merasimlerinde de hazır bulunan Demir, aileleri tebrik etti, çiftlere mutluluklar diledi, ayrıca güzergahtaki yol çalışmalarını inceledi.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

1 Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

Sevgilisini öldüren kadın 'Namusumla oynadı' dedi

2 Sevgilisini öldüren kadın 'Namusumla oynadı' dedi

Yolda yaralı bulundu hastanede kurtarılamadı

3 Yolda yaralı bulundu hastanede kurtarılamadı

Samsun'da genci 4 yerinden bıçakladı

4 Samsun'da genci 4 yerinden bıçakladı

Samsun polisinden zehir baskını

5 Samsun polisinden zehir baskını

04 Haziran Perşembe Samsun hava durumu

6 04 Haziran Perşembe Samsun hava durumu

Samsun Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

7 Samsun Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

Samsun'daki belediye 16 personel alacak

8 Samsun'daki belediye 16 personel alacak

Silahlı kavgada ölü sayısı 4'e yükseldi

9 Silahlı kavgada ölü sayısı 4'e yükseldi

Samsun'da kazada Doblo ve Peugeot bu hale geldi: 1 yaralı

10 Samsun'da kazada Doblo ve Peugeot bu hale geldi: 1 yaralı

hızWeb