Borcunuzu çok çalışarak ödeyin

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, hükümetin çıkardığı son kanunla memuriyete geçen sözleşmeli personele, Hepinizin bu millete borcu var. Bu borcunuzu ödemek için görev alanımıza giren konularda çalışkan, düzgün, dürüst, samimi, şeffaf olmalısınız de

 Borcunuzu çok çalışarak ödeyin
\n    Atakum Belediyesi nde sözleşmeli olarak işe başlayan, hükümetin son yasal değişikliği ile memuriyete geçen personel ile toplantı düzenleyen Başkan Burma, Sizin yerinizde olmak için binlerce insan mücadele veriyor. Siz bir şans yakaladınız bunu iyi kullanın. Sürekli olarak, size hep işinizi ve kurumunuzu benimsemenizi önerdim.  Herkes işini dürüst ve doğru bir şekilde yapsın istedim. Tabi ki çalışkan, üretken olmanız tercihimizdir. Şimdi değişik bir pozisyondasınız. Daha büyük bir hırs ve sahiplenme duygusu ile Atakum un iddiasına katkı vermenizi istiyorum. Halkla ilişkilerinizin son derece düzgün, şeffaf, güler yüzlü olmasını bekliyorum. Çünkü başarmak, en iyi olma yolunda enerji koymak, bence insanı mutlu edebilecek iddialardır diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n EMEĞİNİZİ ESİRGEMEYİN
\n
\n İlçelerinin Karadeniz in incisi olduğunu ve sürekli geliştiğini kaydeden Burma, Bu iddiayı sürdürmek için çok çalışmalıyız. Hiç bir zaman doğru yoldan sapmamanızı isterim. Biz buranın sahibiyiz, en iyiyi yapmaya devam edeceğiz demelisiniz. Sizler teknik elemansınız. Teknik elemanlar beyinleri ile kendilerine güvenleri ile meslekteki bilgileri ile onurları ile üretirler. Hepimizin bu millete borcu vardır. Bu borcumuzu ödemek için görev alanımıza giren konularda düzgün, dürüst, samimi, şeffaf bir şekilde davranmalıyız. Ben sosyal demokratım. İlkelerimi seçimin başında kitapçıklara yazdım koydum. Ben bu halk için, onların refahı, mutluluğu için mücadele eden bir ağabeyinizim. Halkın kandırılması, işlerinin sürüncemede bırakılması asla kabul edebileceğim şeyler değildir. Halka karşı çözümleyici, şevkatli ve güler yüzlü olunuz. çözümleyici olunuz. Amirlerinizden aha çok üretmek için fırsat isteyiniz. Dürüst olun ve kendinizi bir değerlendirin. Ne yaptım, neler yapmalıyım diye düşünün. Yönetimle uyum içinde üretken bir şekilde çalışmanızı isterim. Hem birbirinizle hem amirlerinizle ilişkileriniz sağlıklı ve güzel olmalıdır. Halkımız, bölgemiz, belediyemiz için iyi olan neyse onu paylaşın. Hayatınızda yeni bir döneme başlıyorsunuz. Emeğinizi belediyenizden, işinizden,halktan esirgemeyin, yeterince verin. Gençsiniz, bundan sonraki yönetimleri siz oluşturacaksınız, ona göre davranın şeklinde konuştu.   
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

1 Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

2 Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

3 Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camiler açıklandı

4 Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camiler açıklandı

Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

5 Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

6 Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

İş adamı kazada hayatını kaybetti

7 İş adamı kazada hayatını kaybetti

Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

8 Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

Genç kız sokak ortasında öldürüldü

9 Genç kız sokak ortasında öldürüldü

Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

10 Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

hızWeb