ONLARIN KUPASI VAR

Karate dalında katıldığı şampiyonalarda önemli başarılara imza atan Kutlu Spor Kulübü, madalyalar kazanmaya devam ediyor. Kulüp son olarak Uluslararası 10. Palandöken Turnuvası bayanlar kata dalında takım halinde 3 ncülük kupasını elde etti\r\n

ONLARIN KUPASI VAR
\n  
\n
\n  
\n
\n Erzurum da düzenlenen Uluslararası 10 ncu Palandöken Karate Turnuvasına katılan Samsun Kutlu Spor Kulübü yeni başarılara imza atmaya devam ediyor. Bayanlar kata dalında turnuvaya katılan Samsun temsilcisi takım halinde 3 ncülük kupasını kaldırdı. 
\n
\n  
\n
\n BAŞARILARIN DEVAMI GELECEK
\n
\n Gürcistan, Irak, İran, Ürdün, Suudi Arabistan ve Fas gibi çeşitli ülkelerinde katıldığı turnuvada böylesine önemli başarıya ulaştıkları için mutluluklarını dile getiren Kutlu Spor Kulübü Antrenörü Erol Kutlu, 10 ncu Palandöken Turnuvasında sergilediğimiz performans ile 3 ncülük madalyasını ilimize kazandırdık. Karate dalında elde ettiğimiz başarılar ile Samsun u Uluslararası turnuvalarda da en iyi şekilde temsil ediyoruz. Şimdi önümüzde hazırlanacağımız Ümit Genç ve 21 yaş altı Karate şampiyonası var. Sporcularım ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz. Bu başarılarımıza büyüklerimizin desteklerini bekliyoruz diye konuştu.  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n SIRADA ÜMİT GENÇ VAR...
\n
\n Kutlu Spor Kulübü Antrenörü Erol Kutlu, şimdi önlerinde katılacakları Ümit Gençler ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası olduğunu ve hazırlıkların sürdüğünü söyledi. 
\n
\n  
\n
\n MADALYA AVCILARI...
\n
\n Kutlu Spor Kulübü bayan takımı sporcuları kazandıkları madalyalar ile adeta rakiplerinin korkulu rüyası haline geldi.
\n
\n  
\n
\n SALİM YILDIZ
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb