AVM NİN 5 İNCİ KATINDAN ATLADI

İstanbul da bir AVM nin yiyecek-içecek restoranlarının bulunduğu 5 inci katından atlayan 22 yaşındaki Harika Çağla Demir ağır yaralandı.

AVM NİN 5 İNCİ KATINDAN ATLADI
\n  Alışveriş merkezinin kalabalık olmadığı sabah saatlerinde meydana gelen olayda, zemine düşen genç kadının yardımına, çevre mağazalarda çalışanlar ve özel güvenlik görevlileri koştu. Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk muayenede hayat belirtileri fark edilen Harika Çağla Demir, hemen hastaneye kaldırıldı. 
\n
\n  
\n
\n Edinilen bilgilere göre saat 10:00 da kapıları açılan AVM ye gelen genç kadın, 5 inci kata çıktı. Burada korkulukların yanı başında, bir restorana ait masaya oturdu. Kola ve salata siparişi veren genç kadın, bir süre oturduktan sonra korkuluklara yaklaşarak, boşluğa atladı. 
\n
\n  
\n
\n Zemine düşen genç kadın kanlar içinde kaldı. Kısa sürede olay yerine ulaşan sağlık ekipleri, hayat belirtileri gösteren Harika Çağla Demir i Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne kaldırdı. Olay yerinde araştırma yapan polis, AVM ye ait güvenlik 
\n
\n  
\n
\n kamerası kayıtlarını inceledi. Kayıtlarda genç kadının AVM ye, açılmasından kısa bir süre sonra giriş yaptığı ve saat 10:35 te de korkuluklardan atladığı belirlendi. Polis genç kadından geriye kalan, oturduğu masada bıraktığı kol çantasını ve hırkasını incelemeye aldı.
\n
\n  
\n
\n Almanya -Köln doğumlu olduğu belirlenen Harika Çağla Demir, hastanenin yoğun bakım servisinde tedaviye alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, yakınlarına ulaşılmaya çalışılıyor.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n DHA
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n
\n
\n sos1sos2
\n

\n  

\n
\n

\n  

\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı

1 Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı

Kütahya'da bir köyde karantina sona erdi, bir köyde bir hafta uzatıldı

2 Kütahya'da bir köyde karantina sona erdi, bir köyde bir hafta uzatıldı

hızWeb