Samsun un önünde hiçbir engel yok

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Samsun un önünde hiç bir engelin olmadığını,10 yıl içerisinde Türkiye nin en gelişmiş şehirleri arasında yerini alacağını, önemli bir atılım sürecine girildiğini, halk memnuniyet

 Samsun un önünde hiçbir engel yok
\n     AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Kavak İlçe merkezinde esnaf ile köy ziyaretleri gerçekleştirdi. AK Parti Kavak İlçe Başkanı Üzeyir Başkaya, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özden ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği milletvekili Demir, Yukarıçirişli, Emirli, Ilıca, Bekdemir ve Tatarmuslu köylerini ziyaret etti. Köylülerin sorunlarını dinleyen, görüş ve önerileri alan Demir, güzergahtaki yol çalışmalarını inceledi. Köylerde yürütülen dere ıslahı gibi projeleri yerinde gören milletvekili Demir, Bekdemir Çimento Fabrikası nı gezdi, yaklaşık 400 milyon dolar tutarındaki yatırım hakkında bilgi aldı. 
\n
\n  
\n
\n 10 YIL SONRA EN GELİŞMİŞİ OLACAK
\n
\n Samsun un artık yatırımcıları çeken, her yönüyle cazip hale gelen bir il konumda olduğunu ifade eden Demir, şehre yapılacak yatırımların kalkınma ve gelişim sürecine önemli katkılar sağladığını kaydetti. Diğer  Organize Sanayi Bölgelerinde (OSB) olduğu gibi, Kavak OSB de de yatırımcılara her türlü imkanın sağlandığını kaydeden Demir, Kavak OSB de doluluk oranı hızla artarken, ikinci etap için çalışmalarımız da sürüyor. Türkiye nin  gelişimini hızla sürdüren şehirlerin arasında Samsun ön planda. Kavak başta olmak üzere ilçelerimizde bu sürecin temel taşları atılmaktadır. Samsun çok değerli ve önemli bir şehir. Hepimiz bunu çok iyi kavramamız ve eldeki imkanları en iyi şekilde kullanmamız gerekmektedir. Şehrimizin önünde hiç bir en gel yok. Sadece daha çok çalışmamız, el birliği içerisinde gelişim noktasında çaba göstermeliyiz. Halkımız bu konuda çok uyarlı. Somut adımları gördükçe memnuniyetleri artmakta, artık Türkiye nin eskisi gibi olmadığını görmektedir. Önümüzdeki 10 yıl içerisinde Türkiye nin en gelişmiş şehri olarak Samsun ön planda olacak. Bunun adımları atıldı, çalışmalar sürüyor dedi.
\n
\n  
\n
\n    YALNIZ BIRAKMADIK
\n
\n  Köy ziyaretlerinde vatandaşlarla birebir görüşen Demir, Köylülerimizi hiç bir zaman  yalnız bırakmadık. Onların sorunlarının giderilmesi noktasında yüz yüze irtibat halinde oluyoruz ve yanlarındayız. Milletvekilleri ve tüm teşkilatlarımız köylere bizzat gidip her bir sorunu yerinde görüyor. Hizmet noktasında kaçmıyoruz, yapılanlar, esikler, yapılacaklar hepsini yüz yüze değerlendiriyoruz diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Şehit Ateşi Samsun'a Düştü

1 Şehit Ateşi Samsun'a Düştü

Şehit polisin acı haberi Samsun'daki ailesine verildi

2 Şehit polisin acı haberi Samsun'daki ailesine verildi

Samsun'da izne gelen genci öldüren 3 zanlı adliyede

3 Samsun'da izne gelen genci öldüren 3 zanlı adliyede

Samsun'da trafik kazası

4 Samsun'da trafik kazası

Bu ilçe ikinci Korona dalgasının şokunu yaşıyor

5 Bu ilçe ikinci Korona dalgasının şokunu yaşıyor

5 kişinin öldürüldüğü mahallede giriş-çıkışlar kapatıldı

6 5 kişinin öldürüldüğü mahallede giriş-çıkışlar kapatıldı

Samsun Türkiye'de ilk sırada

7 Samsun Türkiye'de ilk sırada

Samsun'da araç yoldan çıktı: 5 kişi yaralandı

8 Samsun'da araç yoldan çıktı: 5 kişi yaralandı

5 kardeşe kurşun yağmuru

9 5 kardeşe kurşun yağmuru

Genç kadın iş makinesinin altında can verdi

10 Genç kadın iş makinesinin altında can verdi

hızWeb