‘Başkan değil sanki lort’

Başkan Yılmaz’ı sert sözlerle eleştiren MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, “Halktan kopuk olan Başkan Yılmaz bir belediye başkanı gibi değil kraliyet lortu gibi şehir turları atıyor” dedi\r\n

 ‘Başkan değil sanki lort’
\n Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, Başkan Yılmaz’ı eleştiri bombardımanına tutarak, “Bizim işadamlarından aldığımız milyon dolarlarımız yok. Sırtımızı dayadığımız iş yerlerimiz yok ama çok şükür tertemiz yüreğimiz var” dedi.
\n
\n  
\n
\n ‘BAŞKAN DEĞİL SANKİ LORT’
\n
\n Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın halkın arasında belediye başkanı gibi değil kraliyet lortu gibi gezdiğini öne süren Dr. Ferhat Günaydın, “Başkan Yılmaz yıllardır halktan kopuk yaşıyor. Öyle ki beyefendi bir belediye başkanı gibi değil kraliyet lordu gibi şehir turları atıyor. Bu yanlış tavırların ve zihniyetin yıkılması an meselesi. Artık çember daraldı, gün yaklaşıyor. Buradan kendisine bir doktor olarak sesleniyorum, çok fazla stres yapmasın. Bizim yükselişimiz karşısında mide rahatsızlığı da yaşadığını duydum. Sakin olsun yoksa belediye başkanlığıyla birlikte sağlığını da kaybedecek. Belediye kapısına turnikeler kurduran, yanına kimseleri yaklaştırmayan ve dinlemeyenler için yolun sonu göründü” dedi.
\n
\n  
\n
\n ‘KİMLERE BAŞKANLIK YAPIYORSUN?’
\n
\n Seçim sürecinde partilerin değil para ve yüreğin çarpıştığını iddia eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, “Çok açık ifade etmek istiyorum, bu seçim parayla yüreğin çarpışacağı bir seçim olacak. Allah’ın izniyle de yürek kazanacak.  Reklam çalışmalarının maliyetini ve kaynağını sorduğumuz Başkan Yılmaz belli ki bunları açıklayamıyor. Yakında dış cephesi bitecek olan bir inşaata da afişini koyunca o zaman herkes anlayacak kimlere başkanlık yaptığını. Bizim işadamlarından aldığımız milyon dolarlarımız yok. Sırtımızı dayadığımız iş yerlerimiz yok ama çok şükür tertemiz yüreğimiz var” dedi.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

1 Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

Trafik kazasında korkutan kimyasal madde sızıntısı

2 Trafik kazasında korkutan kimyasal madde sızıntısı

Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

3 Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

4 Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

Adana'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı

5 Adana'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı

55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

6 55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

7 Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 2 yaralı

8 Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 2 yaralı

hızWeb