Yılmaz Samsun u bitirdi

Atakum da SKM açılışında konuşan CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, Yılmaz Samsun u bitirdi. İnsanlar ilçelerden gelemiyor. Sen Bafralı nın, Çarşambalı nın ayağının çamurundan mı utanıyorsun? Neden onları şehre sokmuyorsun? dedi \r\n

Yılmaz Samsun u bitirdi
\n    21.Dönem Samsun Milletvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, Türkiye Enerji Su ve Gaz İşçileri (Tes-iş) Sendikası Genel Kurulu’na katıldı, Metin Burma ve Vedat Yılmaz ile Atakent ve Kökçüoğlu SKM lerin açılışına katıldı. Cengiz, katıldığı programlarda yaptığı konuşmalarda mevcut başkan Yılmaz ı eleştirdi. 
\n
\n  
\n
\n ÇAMURUNDAN MI UTANIYORSUN
\n
\n CHP Büyükşehir Belediye Başkanı Tarık Cengiz, İlçeleri geziyoruz. Çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Kazandık diyebilirim. 3 aydır sahadayız ve gitmedik yer bırakmadık. Vatandaş artık kararını vermiş. Başkan Yılmaz diyor ki, Siz benim sevdamsınız. Bu nasıl sevda? Bu yürekte taşınır, kalpte olur. Sen 15 yıl boyunca ne yaptın. Bir Samsunspor maçına gidebiliyor mu? Saathane esnafı ve minibüsçülerle kavgalı. Bu nasıl bir sevda? İnsan sevdiğini yıpratır, parçalar ya sanırım o da böyle bir sevda. Bitirdi Samsun u. İnsanlar ilçelerden gelemiyor. Sen Bafralı nın, Çarşambalı nın ayağının çamurundan mı utanıyorsun? Neden onları şehre sokmuyorsun? 31 Mart sabahı, taşeron işçilerle Büyükşehir Belediyesi nin balkonunda çay içeceğim. Çok az bir zaman kaldı ve bu sürede çok çalışmamız gerekiyor şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n YAPTIKLARI FİYASKO
\n
\n Sendika genel kurulunda Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan taşeron işçilerimiz de bu dediğim sendikal haklardan bir bir yararlanacak, göreve geldiğimizde hepsi sendikalı olacaktır” diyen Cengiz,  projelerini de anlattı. Cengiz şunları söyledi: “Bizim en önemli projemiz tarımsal kalkınmada lider olmak. Köylerde hizmet birimleri kurularak yerinden hizmet vermek. Ben bu yola çıkarken kırsaldaki sizlere, şehirdeki vatandaşlarıma, beni seven sevmeyen yüreğinde Samsun ateşi olanlara güvenerek çıktım. Bu şehirdeki sorunlar,  sayın başkanın yaptıkları tam bir fiyaskodur. Önce şunu ifade edeyim, ilçelerimizden Samsun a gelen vatandaşlarımız kaç araçla geliyor ve nasıl geriye dönüyor? Minimum 4-5 araçla  gelip işlerini görüyor ve geriye dönüyorlar? Bitti sevgili Samsun bitti artık bu çileyi çekmeyeceksiniz. 31 Mart sabahı seçimi alırsak ki sizlerin destekleriyle alacağıma eminim eğer tek araçla ilçelerden Samsun a gelip tek araçla geriye dönemezseniz gelin  benden hesapların en ağırını sorun. Bu en büyük sorununuz. Yusuf Ziya Yılmaz Samsun a giriş için resmen vize uygulamış. Ben ve ekibimiz geldiğimizde bu vize kalkacaktır.” 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

1 Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

2 Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

3 Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

4 Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

Genç kız sokak ortasında öldürüldü

5 Genç kız sokak ortasında öldürüldü

Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

6 Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

7 Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

8 Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

İş adamı kazada hayatını kaybetti

9 İş adamı kazada hayatını kaybetti

Fındık fiyatları ne kadar? 28 Mayıs Perşembe il il güncel fındık fiyatları

10 Fındık fiyatları ne kadar? 28 Mayıs Perşembe il il güncel fındık fiyatları

hızWeb