İlkadım hizmetimize muhtaç durumda

CHP İlkadım Belediye Başkan adayı Vedat Yılmaz, İlkadım İlçesi hizmete muhtaç durumda. İlkadım İlçesi’nde yaşayan halk işe ve aşa muhtaç. Bunu maalesef kötü şekilde kullanan bir belediye yönetimi var dedi\r\n

İlkadım hizmetimize muhtaç durumda
\n  
\n
\n  
\n
\n CHP İlkadım Belediye Başkan adayı Vedat Yılmaz,  Kökçüoğlu Mahallesi’nde hizmet vermeye başlayan seçim koordinasyon merkezinin açılışında büyük ilgi gördü. Kalabalığın coşkuyla karşıladığı CHP İlkadım Belediye Başkan adayı Vedat Yılmaz, konuşmasında rakiplerine göndermelerde bulundu. 
\n
\n  
\n
\n KÖTÜ KULLANILDI
\n
\n Coşkulu kalabalığın alkışları ve tezahüratları eşliğinde konuşan CHP İlkadım Belediye Başkan adayı Vedat Yılmaz, “İlkadım İlçesi’nin her tarafında bizim birlikteliğimiz konuşuluyor. Bazı bölgeler için, ‘O bölgelerde Vedat Yılmaz yok’ diyenlere bugün burada oluşan kalabalık ithaf olunur. İlkadım İlçesi hizmete muhtaç durumda. İlkadım İlçesi’nde yaşayan halk işe ve aşa muhtaç. Bunu maalesef kötü şekilde kullanan bir belediye yönetimi var. Başkan Demirtaş’a da seçim sürecinde başarılar diliyorum. Yaptıkları var yapamadıkları var. Ancak bu şehrin emin kişisi olarak belediye başkanı, fakire fukaraya dağıttığı çorba ekmekle övünmemeli. Bu yoksulları seçim kampanyası yapmak olur. Bizim görevimiz o insanlara imkanlar sağlamak. İlkadım İlçesi’nde her eve en az bir asgari ücret girmeli. Yetmez ama bu aşamada en az bunun sağlanması lazım. Bir diğer aday da çıkmış, ‘İktidar partisinden güç alıp, size burada hizmet edeceğim’ diyor. O zaman biri de çıkar, İnşallah Başbakan’ın diğer vasıflarını da örnek almazsın’ der ve mahcup olursunuz. Herkesten ricam en az bir tanıdığınızı ikna edin. Bizim farkı açmamıza yardımcı olun. Biz bu seçimleri kazandık, farkın fazla olmasını istiyoruz. Beni Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tarık Cengiz’den ayırmayın. Aynı desteği ona vermenizi de istiyoruz” diye konştu.
\n
\n  
\n
\n AKYÜZ TOK A YÜKLENDİ
\n
\n İlkadım Belediye Meclis Üyesi adayı ve eski CHP İlkadım İlçe Başkanı Erkan Akyüz ise konuşmasında AK Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Erdoğan Tok’a yüklenerek, “2009 seçimlerinde kendi partinin adayı seçim kaybetsin diye çalıştın. O zaman seçim kazansın diye çalıştığın belediyeye başkanının karşısında şimdi aday olarak yine sen yer alıyorsun. Erdoğan Tok, ne çabuk unuttun o günleri? Sen değil miydin kendi partinin adayı kazanmasının diye çalışmaları baltalayan? İlkadım İlçesi’nde belediyeciliği yaparsa Vedat Yılmaz yapar” diye konuştu. CHP İl Başkanı Mehmet Atalay ve CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tarık Cengiz de yaptıkları konuşmalarda destek isteyerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adana'da 2 bin 565 polisten helikopter destekli huzur uygulaması

1 Adana'da 2 bin 565 polisten helikopter destekli huzur uygulaması

Başakşehir'de eski ve yeni site yönetimi birbirine girdi: 5 yaralı

2 Başakşehir'de eski ve yeni site yönetimi birbirine girdi: 5 yaralı

Yüksekten dereye düşen kişi yaşamını kaybetti

3 Yüksekten dereye düşen kişi yaşamını kaybetti

Alevlere teslim olan ev kullanılmaz hale geldi

4 Alevlere teslim olan ev kullanılmaz hale geldi

Hatay'da masaj salonlarına operasyon 21 kadın gözaltına alındı

5 Hatay'da masaj salonlarına operasyon 21 kadın gözaltına alındı

Zonguldak'ta drone ile devriye dönemi

6 Zonguldak'ta drone ile devriye dönemi

(ÖZEL) Virüsü unuttular, yolu kapatıp oyun havası oynadılar

7 (ÖZEL) Virüsü unuttular, yolu kapatıp oyun havası oynadılar

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 5 yaralı

8 Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 5 yaralı

Kontrolsüz çıkan tır kazaya neden oldu: 9 yaralı

9 Kontrolsüz çıkan tır kazaya neden oldu: 9 yaralı

Silahlı kavganın büyümesini bekçiler engelledi

10 Silahlı kavganın büyümesini bekçiler engelledi

hızWeb