Oy için değil halk için ürettik

AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Oy için değil halk için, Atakumlular için projeler ürettik. Bu projeleri de 31 Mart sabahından itibaren hayata geçirmek için çalışacağız dedi\r\n

Oy için değil halk için ürettik
\n AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, yoğun bir şekilde sürdürdüğü seçim kampanyasına akşamları evlere çat kapı yaparak vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Her gün 200’e yakın haneye çat kapı ziyaretler yapan Taşçı, karanfil hediye ettiği vatandaşlara proje kitapçığı da verdi. 
\n
\n  
\n
\n GELECEK 55de55 
\n
\n 30 Mart Yerel Yönetim Seçimleri’nin Atakum için çok büyük önem taşıdığını ifaden İshak Taşçı, “Atakum’u seven herkese çok büyük görevlerin düştüğü bir seçim atmosferine girdik. Kişilerin değil, ilçemizin kazanacağı bir seçim olmasını istiyoruz. İstihdamın konuşulduğu, projelerin tartışıldığı, turizmle ilgili büyük bir atılımın yaşandığı yeni bir dönemin başlaması gerektiğine yürekten inanıyoruz. Adaylık açıklamasını proje sunumuyla yapan bir Atakum’lu olarak çıktım karşınıza. Aday olmadan proje açıklamayanlar, proje açıklamak için aday olmayı bekleyen herkese ilham olduk. Bu projeler sizlerle birlikte hazırlandı. Siz 55de55 Atakum Projelerine sahip çıktığınız gibi 30 Mart’ta da geleceğinize sahip çıkacaksınız. Çünkü Atakum ve Atakum halkı çok daha iyisini hak ediyor” diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n PROJELERİMİZ HALKIMIZLA HAZIRLANDI
\n
\n Atakum’un gündemini artık projelerin oluşturacağını ve bu gündemi takip etmeyenlerin vatandaşın gündeminden çıkacağını ifade eden Taşçı şunları söyledi: “Biz Atakum Halkı’yla proje ve hizmet üzerinden bir bağ kurduk. Çünkü biz ilk günden bu yana sadece proje konuştuk. Proje anlattık. Kişileri değil hizmetlerini sorguladık. Hedefimizi, inancımızı ve samimiyetimizi ortaya koyduk. 55de55 Atakum Projeleri masa başında değil halkımızla birlikte hazırlandı. O yüzden proje denince akla bizim projelerimiz geliyor. Atakum’da gündem projelerdir. Atakum’da gündem hizmettir. Bir önceki dönem 81 proje sözü verenler, henüz söz verdiklerini yerine getirmeden yeniden kitaplar çıkarması çok manidardır. Diğer taraftan proje sunumu için kullandığımız görselleri eleştirenlerin, kitapçığında yayınlanan resimler ise benim tarafımdan değil ama halkımız tarafından çok ilginç bulunmuştur. Projeler, kentler ve o kentleri oluşturan halk için hazırlanmalı, oy kazanmak için değil.” 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

2 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

3 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

4 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

5 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

6 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

hızWeb